"https://www.facebook.com/tr?id=1402427716681636&ev=PageView&noscript=1" />
Zrób to sam

Alufelgi i metalowe listwy: czyszczenie, pielęgnacja, ochrona

Z punktu widzenia estetyki to jedne z najistotniejszych elementów. I jedne z tych, które najszybciej się brudzą i ulegają uszkodzeniom. Alufelgi oraz metalowe listwy ozdobne – jak je czyścić i pielęgnować? Czy zabezpieczać? Jak odnowić?

czytaj więcej

Renowacja i pielęgnacja samochodowego lakieru

Samo mycie i woskowanie nie zawsze wystarczy – lakiery nawet młodych aut są pełne drobnych zarysowań. Z wieloma z nich można poradzić sobie samodzielnie, poprawiając wygląd nadwozia i wydłużając trwałość wosku.

czytaj więcej

Mycie nadwozia samochodu krok po kroku

Teoretycznie to żadna filozofia – woda, szampon, gąbka i jazda. Mycie nadwozia samochodu wymaga jednak przestrzegania kilku zasad. Inaczej można uszkodzić lakier i… niepotrzebnie się zmęczyć. Sprawdź, czy wiesz, jak poprawnie myć karoserię auta!

czytaj więcej

Zrób to sam – czyszczenie i sprzątanie wnętrza samochodu

Samochód to nierzadko drugi dom – i tak jak w domu trzeba w nim regularnie sprzątać. Nie tylko dla własnego komfortu, ale też zdrowia i bezpieczeństwa. Na solidne porządki wystarczą 1-2 godziny oraz kilka sprawdzonych preparatów.

czytaj więcej

ZRÓB TO SAM – PRZYGOTUJ SAMOCHÓD DO ZIMY

Nowy czy stary, ciepła czy mroźna – samochód wymaga przed zimą kilku zabiegów, które wydłużą jego trwałość i zapewnią nam większe bezpieczeństwo. Warto poświęcić na to jedno popołudnie, ale podstawowe czynności można przeprowadzić już w kilkanaście minut.

czytaj więcej