"https://www.facebook.com/tr?id=1402427716681636&ev=PageView&noscript=1" />
NAGRODY I CERTYFIKATY

Staramy się by nasze produkty charakteryzowały się zawsze najwyższą jakością. Poniżej znajdziecie szczegółowe informacje dotyczące ostatnich testów prasowych oraz certyfikatów, które uzyskały nasze produkty.

Dokumenty firmowe

System zarządzania jakością ISO 9001 – międzynarodowa norma określająca wymagania, które powinien spełniać system zarządzania jakością w organizacji.

System zarządzania środowiskowego ISO 14001 – międzynarodowa norma określająca wymagania, które powinien spełniać system zarządzania środowiskowego w organizacji.

Polityka Jakości – zbiór naszych głównych celów związanych z zapewnieniem najwyższej jakości naszych produktów i usług z nimi związanych.

Polityka środowiskowa – Czujemy się odpowiedzialni za wspólne dobro jakim jest środowisko naturalne. W dokumencie tym zawarte są nasze cele i zadania związane z odpowiedzialnym gospodarowaniem zasobami naturalnymi.

Kodeks postępowania etycznego - Autoland buduje swoją pozycję rynkową opierającą się na strategii odpowiedzialności za nasze produkty, odpowiedzialności za środowisko pracy oraz środowisko naturalne. Stosujemy odpowiednie praktyki biznesowe, prowadzimy działalność w sposób etyczny i oczekujemy od naszych dostawców i partnerów biznesowych przestrzegania tych zasad.

Testy i nagrody prasowe
W najnowszym, noworocznym (02.01.2024) numerze tygodnika MOTOR znajdziecie Państwo praktyczny test skuteczności naszego produktu – odmrażacza do szyb w płynie.

Produkt ten pozwala na szybkie i bezpieczne usunięcie lodu, szronu i śniegu, dzięki czemu unikamy ewentualnych zarysowań szyby i uszkodzeń wycieraczek przez ząbki skrobaczki.

Przeprowadzone doświadczenie potwierdziło skuteczność i dodatkowe zalety produktu, który doskonale poradził sobie z grubą warstwą ostrego lodu na stojącym na dworze Lexusie. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami artykułu.
W październikowym numerze tygodnika MOTOR nr 41 wzięto pod lupę nasze produkty do kabrioletów: Piankę do czyszczenia oraz Impregnat. Test przeprowadzono na 17-letnim Chryslerze PT Cruiser, którego poszycie dachu było brudne i zaniedbane a poza kurzem na powierzchni dachu znajdowały się fragmenty porośnięte mchem.

Produkty potwierdziły swoją skuteczność, radząc sobie z powstałymi zanieczyszczeniami oraz zabezpieczając materiał, którym pokryty był dach przed przyjmowaniem wody. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową recenzją.
AUTOLAND nr 1, Wybór Kierowców 2022!

Z dumą i satysfakcją przekazujemy Państwu wyniki kolejnej już, dziesiątej edycji Badań Preferencji Kierowców w Polsce, edycja 2022 – Marka #1.

Badania przeprowadzone przez portal motoryzacyjny WybórKierowców.pl.  i tygodnik „Motor” objęło 9 kategorii motoryzacyjnych.

W rankingu 24 marek kosmetyków samochodowych biorących udział w badaniu, marka AUTOLAND trzeci rok z rzędu zdobyła 1 miejsce, również z najlepszym stosunkiem jakości do ceny.

Dziękujemy wszystkim naszym Klientom za zaufanie jakim obdarzacie nas każdego dnia, kupując nasze produkty. Będziemy dalej je rozwijać, tak by dostarczać skuteczne rozwiązania do mycia i pielęgnacji samochodu, konsekwentnie minimalizując wpływ na środowisko naturalne.

Dziękujemy również naszym Partnerom biznesowym za wieloletnią współpracę i wsparcie w tych wymagających czasach.

JESTEŚMY LAURETEM DIAMENTÓW FORBES 2023

Miło nam poinformować Państwa, że AUTOLAND znalazł się wśród laureatów rankingu przedsiębiorstw „Diamenty Forbes” 2023.

Wyróżnienie to jest potwierdzeniem wartościowej i społecznie odpowiedzialnej działalności naszej firmy.

Od ponad 30 lat staramy się dostarczać przemyślane, bezpieczne produkty do mycia i pielęgnacji samochodów.

Jest nam niezmiernie miło, że wypracowaliśmy sobie status firmy cenionej zarówno przez użytkowników jak i kapitułę renomowanego rankingu przedsiębiorstw.

Test tygodnika MOTOR / SZYBKOBŁYSK

Mamy przyjemność podzielić się z Wami testem przeprowadzonym na stronie magazynauto.pl, oraz w tygodniku MOTOR nr 41 (10.10.2022), który wziął pod lupę nasz quick detailer – Szybkobłysk. Badanie potwierdziło jego skuteczność – lakier był bardziej błyszczący i wyraźnie gładszy, co skutkuje łatwiejszym spływaniem wody i opóźnionym procesem brudzenia. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową recenzją.

 

#UOKiKtestuje - zimowe płyny do spryskiwaczy

Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów wziął pod lupę 8 zimowych płynów do spryskiwaczy. Zdaniem przedstawicieli urzędu, ale również naszym, wybór płynu ma spore znaczenie dla komfortu i bezpieczeństwa prowadzenia auta zimą. Eksperci z laboratorium UOKiK zbadali płyny pod kątem zgodności objętości netto i temperatury krystalizacji z deklaracją, zawartości metanolu oraz funkcjonalności opakowań.

Z satysfakcją dzielimy się z Państwem wynikiem badań UOKiKu – nasz zimowy płyn do spryskiwaczy PSIK PSIK spełnił wszystkie stawiane przed nim wymagania. Dodatkowo, spośród przebadanych płynów, gwarantuje najszerszy margines bezpieczeństwa oraz oferuje najlepszy stosunek ceny do jakości (przelicznik cena/litr).

Zachęcamy do zapoznania się z załączonymi plikami – w nich znajdziecie Państwo komplet informacji o metodologii badań oraz ich pełne wyniki, odsyłamy też do strony z wynikami testu https://www.uokik.gov.pl/aktualnosci.php?news_id=17973

AUTOLAND ponownie numerem 1!

Z dumą i satysfakcją przekazujemy Państwu wyniki dziewiątej już edycji Badań Preferencji Kierowców  w Polsce – Marka #1, przeprowadzonej przez tygodnik „Motor” i portal motoryzacyjny WybórKierowców.pl.

W edycji w 2021 wypełnionych zostało ponad 120 tysięcy ankiet, na bazie których powstały rankingi w 9 motoryzacyjnych kategoriach. Badania obejmowały między innymi rzeczywiste preferencje konsumentów, sposoby podejmowania decyzji zakupowych czy przywiązanie do marek.

W rankingu 24 marek kosmetyków samochodowych, biorących udział w badaniu, marka AUTOLAND ponownie zdobyła 1. miejsce w Polsce!

Dziękujemy wszystkim naszym klientom za zaufanie jakim obdarzacie nas każdego dnia, kupując nasze kosmetyki i płyny eksploatacyjne. Będziemy dalej rozwijać nasze produkty, tak by dostarczać bezpieczne i skuteczne rozwiązania do mycia i pielęgnacji oraz minimalizować wpływ na środowisko naturalne.

"AUTOLAND: dobry, bo mocny"

Na stronie auto-swiat.pl znajdziecie najnowszy test „łatek w sprayu” dostępnych na polskim rynku. Po raz kolejny, nasz produkt DO NAPRAWY OPONY potwierdził swoją skuteczność w uszczelnianiu przebitych opon. To jeden z produktów, którego skuteczność jest szczególnie istotna, nie tyle w codziennej eksploatacji pojazdu, ale na wypadek awaryjnej sytuacji, która może spotkać każdego kierowcę.

AUTOLAND na 1 miejscu!

Z dumą i wielką radością przekazujemy Państwu wyniki VIII edycji Badań Preferencji Kierowców 2020 w Polsce – Marka #1 przeprowadzonej przez tygodnik „Motor” i portal WybórKierowców.pl.

Spośród 25 marek biorących udział w badaniu Wybór Kierowców 2020 w kategorii kosmetyki samochodowe, marka Autoland zdobyła 1 miejsce!

Tegoroczna edycja Badania obejmowała ponad 130 pytań w dziewięciu przekrojowych kategoriach dotyczących całego rynku motoryzacyjnego w Polsce. Jak co roku objęła również kategorię  kosmetyków samochodowych.  Zastosowana metoda badawcza, wzorowana była na badaniach prowadzonych przez amerykańskie organizacje JD Power i Consumer Report, badające od lat rzeczywiste preferencje konsumentów, sposoby podejmowania decyzji zakupowych oraz przywiązanie do marek. W edycji 2020 programu Marka #1 Czytelnicy wypełnili ponad 100 tysięcy ankiet.

Jesteśmy polską rodzinną firmą. 30 lat temu rozpoczęła się nasza przygoda na rynku kosmetyków samochodowych, bez technologii, kapitału i know-how. Mieliśmy za to zdolny zespół, pełen entuzjazmu i wiary w wysoko postawiony cel, że będziemy w stanie konkurować z dużymi międzynarodowymi markami.

Dziś po latach konsekwentnej pracy, inwestycjach w rozwój i badania dostarczamy starannie przemyślane, bezpieczne produkty do mycia i pielęgnacji samochodu, które znajdują uznanie polskich kierowców.  Za nami uplasowały się duże, globalne marki (Sonax, Meguiar’s, Turtle Wax, Motul, Wurth), których produkty często stereotypowo postrzegane są jako lepsze od polskich produktów.

Dziękujemy wszystkim naszym klientom za zaufanie jakim obdarzaliście nas w przeszłości i teraz, kiedy codziennie kupujecie nasze produkty.

Dziękujemy również naszym Partnerom biznesowym za wsparcie, jakiego nam udzielacie.

W najnowszym numerze tygodnika MOTOR, znajdziecie Państwo test naszego produktu DO NAPRAWY OPONY. To jeden z produktów którego jakość jest szczególnie istotna, nie tyle w codziennej eksploatacji pojazdu, ale na wypadek awaryjnej sytuacji – przebicia opony. Specjaliści sprawdzili i potwierdzili jego wysoką skuteczność w uszczelnianiu i dopompowywaniu przebitej opony.
W najnowszym (08.07.2019) numerze tygodnika MOTOR, ukazał się artykuł trafnie obrazujący trend w pielęgnacji samochodów - chusteczki o różnorodnym zastosowaniu. Chusteczki mają przewagę nad płynami i aerozolami, są wygodne i szybkie w użyciu, mieszczą się schowku w kokpicie lub drzwiach co pozwala nam mieć je zawsze pod ręką i skorzystać podczas krótkiego postoju czy w trasie. Cieszymy się, że nasze chusteczki zyskały uznanie użytkowników.
MOTOR – Wybór Kierowców 2019!

Z dumą prezentujemy Państwu wyniki siódmej edycji badań preferencji kierowców w Polsce przeprowadzonej przez tygodnik „Motor” nr 2/2019 czerwiec-lipiec.

Badania obejmowały 120 pytań w siedmiu kategoriach rynku motoryzacyjnego, wśród których znalazły się też kosmetyki samochodowe. Metoda badawcza wzorowana jest na badaniach prowadzonych przez amerykańskie organizacje JD Power i Consumer Report.

W 2019 roku łączna ilość nadesłanych do tygodnika MOTOR wypełnionych ankiet przekroczyła 152 tys.

W kategorii kosmetyki samochodowe polska marka AUTOLAND kolejny rok z rzędu zajmuje trzecie miejsce tuż za firmą SONAX i notuje wynik o jeden punkt procentowy lepszy niż przed rokiem tj. 51,3% zmniejszając dystans do niemieckiego i amerykańskiego producenta.

A co najważniejsze, z opinią „AUTOLAND – świetny stosunek jakości do ceny” jest również najwyżej sklasyfikowaną polską marką, wyprzedzając duże, międzynarodowe firmy częstokroć stereotypowo postrzegane jako lepsze od polskich produktów.

Kiedy zaczynaliśmy przygodę z chemią samochodową 30 lat temu nie mieliśmy technologii kapitału ani know-how. Mieliśmy za to entuzjazm i wiarę że będziemy w stanie konkurować z międzynarodowymi markami zarówno jakością jak i ceną.

Dziś po latach konsekwentnej pracy i zaangażowaniu całego zespołu, inwestycjach w rozwój i badania naszych produktów osiągnęliśmy nasz cel: dostarczamy przemyślane i nowoczesne produkty do mycia i pielęgnacji samochodu, sprawdzone i bezpieczne, którym ufają nasi Klienci.

Dziękujemy wszystkim naszym Klientom za zaufanie jakim obdarzacie nas każdego dnia kupując nasze produkty.

W majowym numerze AUTO ŚWIAT PORADNIK przetestowano 8 produktów do mycia felg. Z dumą prezentujemy wyniki testu, w którym nasz płyn „ATACK PLUS” oceniony został jako najlepszy w relacji jakości do ceny. W artykule prócz testu znajdziecie również użyteczne porady dotyczące pielęgnacji felg.
W ostatnim numerze tygodnika MOTOR, sprawdzono nasz produkt przeciw parowaniu szyb pod względem skuteczności działania.
Certyfikaty

PŁYN DO CHŁODNICY DYNAGEL 2000+
Wykonane w laboratoriach DEKRY (Stuttgart, Niemcy) badania pełne, potwierdzające najwyższe właściwości użytkowe i bezpieczeństwo

KONCENTRAT LETNIEGO PŁYNU DO SPRYSKIWACZY
Wykonane w laboratoriach DEKRY (Stuttgart, Niemcy) badania pełne, potwierdzające najwyższe właściwości użytkowe i bezpieczeństwo koncentratu letniego płynu do spryskiwaczy PSIK PSIK.

LETNI PŁYN DO SPRYSKIWACZY
Wykonane w laboratoriach DEKRY (Stuttgart, Niemcy) badania pełne, potwierdzające doskonałą skuteczność w usuwaniu pozostałości owadów i bezpieczeństwo letniego płynu do spryskiwaczy PSIK PSIK.
Badanie przeprowadzone przez Instytut Transportu Samochodowego potwierdzające bezpieczeństwo letniego płynu do spryskiwaczy PSIK PSIK.

KONCENTRAT ZIMOWEGO PŁYNU DO SPRYSKIWACZY -60°C
Wykonane w laboratoriach DEKRY (Stuttgart, Niemcy) badania pełne, potwierdzające doskonałą skuteczność w usuwaniu zimowych zanieczyszczeń, ochronę przez zamarzaniem i bezpieczeństwo koncentratu zimowego płynu do spryskiwaczy PSIK PSIK.
Badanie temperatury krystalizacji (zamarzania) koncentratu zimowego płynu do spryskiwaczy PSIK PSIK wykonane przez Instytut Niskich Temperatur i Badań Strukturalnych PAN.

ZIMOWY PŁYN DO SPRYSKIWACZY -20°C
Wykonane w laboratoriach DEKRY (Stuttgart, Niemcy) badania pełne, potwierdzające doskonałą skuteczność w usuwaniu zimowych zanieczyszczeń, ochronę przez zamarzaniem i bezpieczeństwo zimowego płynu do spryskiwaczy PSIK PSIK.
Badanie przeprowadzone przez Instytut Transportu Samochodowego potwierdzające bezpieczeństwo zimowego płynu do spryskiwaczy PSIK PSIK.

ZIMOWY PŁYN DO SPRYSKIWACZY -20°C PREMIUM
Wykonane w laboratoriach DEKRY (Stuttgart, Niemcy) badania pełne, potwierdzające doskonałą skuteczność w usuwaniu zimowych zanieczyszczeń, ochronę przez zamarzaniem i bezpieczeństwo zimowego płynu do spryskiwaczy PSIK PSIK. Osiągnięty wynik 3,7 cykla do czystej szyby jest jednym z najlepszych wyników w wśród płynów badanych przez DEKRĘ.
Badanie przeprowadzone przez Instytut Transportu Samochodowego potwierdzające bezpieczeństwo zimowego płynu do spryskiwaczy PSIK PSIK.

ZIMOWY PŁYN DO SPRYSKIWACZY -22°C
Wykonane w laboratoriach DEKRY (Stuttgart, Niemcy) badania pełne, potwierdzające doskonałą skuteczność w usuwaniu zimowych zanieczyszczeń, ochronę przez zamarzaniem i bezpieczeństwo zimowego płynu do spryskiwaczy PSIK PSIK.
Badanie przeprowadzone przez Instytut Transportu Samochodowego potwierdzające bezpieczeństwo zimowego płynu do spryskiwaczy PSIK PSIK.

ULTRAWOSK
Wykonane w laboratoriach DEKRY (Stuttgart, Niemcy) badania pełne, potwierdzające doskonałe właściwości ochronne oraz odporność wytworzonej przez UltraWosk powłoki.

POZWOLENIA NA OBRÓT PRODUKTAMI BIOBÓJCZYMI

Każdy produkt o charakterystyce wiruso, grzybo i bakteriobójczej posiadać musi potwierdzające to badania. Potwierdza ich prawidłowość decyzją dopuszczającą do sprzedaży Prezes Urząd Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych. Poniżej znajdziecie Państwo listę wszystkich pozwoleń „na obrót produktem biobójczym” dla produktów przez nas produkowane.

BADANIA NIEZALEŻNYCH LABORATORIÓW

Wykonane przez Instytut Techniczny Wojsk Lotniczych w Warszawie pełne badanie płynu do chłodnic Dynagel 2000+ potwierdzające doskonałe właściwości ochrony silników samochodowych przez przegrzaniem latem i zamarzaniem zimą.

Instytut Niskich Temperatur i Badań Strukturalnych im. Włodzimierza Trzebiatowskiego Polskiej Akademii Nauk jest placówką naukową Wydziału Nauk Ścisłych i Nauk o Ziemi PAN.