"https://www.facebook.com/tr?id=1402427716681636&ev=PageView&noscript=1" />

Linia Natural

BALSAM DO LAKIERU - NATURAL

99,40% składników biodegradowalnych.

zobacz produkt

CHUSTECZKI DO KOKPITU - POŁYSK - NATURAL

Wykonane z włókniny biodegradowalnej. Antystatyczne. Nabłyszczające.

zobacz produkt

CHUSTECZKI DO KOKPITU – MAT - NATURAL

Wykonane z włókniny biodegradowalnej. Antystatyczne. Bez połysku.

zobacz produkt

CHUSTECZKI DO SKÓRY - NATURAL

Wykonane z włókniny biodegradowalnej. Czyszczą i odżywiają skórę.

zobacz produkt

CHUSTECZKI DO SZYB I PIÓR WYCIERACZEK - NATURAL

Wykonane z włókniny biodegradowalnej. Usuwają pozostałości owadów.

zobacz produkt

CHUSTECZKI DO TAPICEREK TEKSTYLNYCH - NATURAL

Wykonane z włókniny biodegradowalnej. Do szybkiego usuwania plam.

zobacz produkt

CHUSTECZKI DO USUWANIA PTASICH ODCHODÓW I RESZTEK OWADÓW - NATURAL

Wykonane z włókniny biodegradowalnej. Czyszczą pióra wycieraczek.

zobacz produkt

MLECZKO DO KOKPITU - NATURAL

99,9% składników biodegradowalnych.

zobacz produkt

MLECZKO DO OPON - NATURAL

95,50% składników biodegradowalnych.

zobacz produkt

MLECZKO DO SKÓRY - NATURAL

98,5% składników biodegradowalnych.

zobacz produkt

PERFUMY NEUTRALIZUJĄCE NIEPRZYJEMNE ZAPACHY - BLACK

94,34% składników biodegradowalnych.

zobacz produkt

PERFUMY NEUTRALIZUJĄCE NIEPRZYJEMNE ZAPACHY - ENJOY

94,34% składników biodegradowalnych.

zobacz produkt

Jako lider w branży preparatów do pielęgnacji samochodów, dostarczamy naszym Klientom produkty najwyższej jakości, które zapewniają kompleksową pielęgnację pojazdów mechanicznych. Naszym celem jest oferowanie innowacyjnych rozwiązań, które poprawiają wygląd i komfort użytkowania samochodów. 

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom konsumentów poszukujących skutecznych rozwiązań, przedstawiamy naszą wyjątkową serię produktów BIO. Linia AUTOLAND Natural to nowatorska gama biodegradowalnych preparatów i chusteczek. Wszystkie propozycje z tej kategorii zostały stworzone z myślą o użytkownikach, którzy cenią sobie efektywność działania i jednocześnie poszukują produktów przyjaznych dla środowiska. Linia Natural to zaawansowane formuły, które zapewniają doskonałe rezultaty w pielęgnacji pojazdów, odpowiadając na potrzeby nowoczesnej motoryzacji. 

Linia Natural – co warto wiedzieć o preparatach BIO z oferty AUTOLAND? 

To przede wszystkim nowatorska seria produktów łączących innowacyjność z troską o środowisko. W naszej ofercie znajdują się między innymi specjalne mleczka: do opon, kokpitu oraz do skóry, balsam do lakieru, płyny do mycia felg czy też perfumy neutralizujące nieprzyjemne zapachy. Wszystkie są starannie wyważonym połączeniem skuteczności działania z odpowiedzialnym podejściem do ekologii. Produkty z linii Natural są wyrazem naszego zobowiązania do zminimalizowania negatywnego wpływu preparatów pielęgnacyjnych do samochodów na środowisko. 

To jednak nie wszystko. Ponieważ dbamy o każdy detal, zdecydowaliśmy się także na specjalne opakowania, które odzwierciedlają naszą filozofię. Butelki prezentowanych w tej kategorii preparatów do pielęgnacji samochodów są wyprodukowane w 100% z materiałów z recyklingu. Nie zapomnieliśmy też o etykietach. Mają one zaledwie 60 mikronów grubości i wykonane są z PET – tworzywa, które może być ponownie przetworzone. To nasz mały krok w kierunku globalnej redukcji ilości wprowadzanego do środowiska plastiku. 

Zalety produktów do pielęgnacji samochodów z linii Natural 

Proponowany w naszej ofercie asortyment wyróżnia się na rynku dzięki swoim licznym, unikalnym cechom. Kluczowym atutem produktów z linii Natural jest ich biodegradowalność. Oznacza to, że po zużyciu, pozostałości preparatów rozkładają się w środowisku, nie wytwarzając szkodliwych związków, np. w wyniku utleniania się lub w połączeniu z wodą. To zaś pozwala zminimalizować ich negatywny wpływ na ekosystem. 

Oprócz biodegradowalności, do niekwestionowanych zalet produktów z linii Natural należą: 

  • efektywność pielęgnacji i możliwość nadania samochodom satysfakcjonującego wyglądu, 
  • ochrona poszczególnych elementów pojazdów mechanicznych przed działaniem niekorzystnych czynników, 
  • opakowania z materiałów pochodzących z recyklingu, 
  • bezpieczeństwo użytych składników, w tym wyeliminowanie pochodnych ropy naftowej czy fosforanów. 

Wybierając produkty z linii Natural – takie jak mleczka do opon, kokpitu oraz do skóry, balsam do lakieru, płyny do mycia felg, perfumy neutralizujące nieprzyjemne zapachy czy też specjalne chusteczki o różnych właściwościach – Klienci nie tylko zapewniają swoim pojazdom najlepszą pielęgnację. Mogą też aktywnie przyczyniać się do promowania proekologicznych postaw w codziennym życiu. 

Dlaczego warto wybrać produkty z linii Natural? 

Wybierając oferowane na naszej stronie preparaty pielęgnacyjne do samochodów i specjalne chusteczki, podejmujesz decyzję, która przynosi znaczące korzyści zarówno dla Twojego pojazdu, jak i dla środowiska. Produkty z linii Natural opracowane zostały z myślą o ekologicznej odpowiedzialności i łączą w sobie wysoką skuteczność z troską o ekosystem, co przy nieustannie rosnącej świadomości ekologicznej jest kwestią, której nie można bagatelizować. 

Kiedy mowa o ochronie pojazdu i środowiska, produkty z linii Natural wyróżniają się tym, że ich stosowanie ułatwia utrzymanie samochodu w idealnym stanie przy minimalnym negatywnym wpływie na otoczenie. Dzięki wykorzystaniu składników biodegradowalnych w mleczkach do opon, kokpitu oraz do skóry, balsamach do lakieru, płynach do mycia felg, perfumach neutralizujących nieprzyjemne zapachy czy też specjalnych, nasączanych chusteczkach, zmniejsza się emisja szkodliwych substancji. Tym samym – produkty z linii Natural od AUTOLAND są idealnym wyborem dla tych, którzy nie chcą iść na kompromisy między skutecznością działania a troską o środowisko. 

Produkty z linii Natural w ofercie AUTOLAND – czysta przyjemność użytkowania 

Dzięki starannie dobranym składnikom produkowane przez nas ekologiczne preparaty oraz chusteczki do pielęgnacji samochodu zapewniają doskonałe rezultaty czyszczenia i są bezpieczne dla środowiska. Warto też wspomnieć o uniwersalności naszych produktów z tej kategorii. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz preparatu do pielęgnacji karoserii, środka do czyszczenia wnętrza pojazdu czy do konserwacji opon, linia Natural oferuje rozwiązania dopasowane do Twoich potrzeb. Ich formuły zostały opracowane tak, aby zapewniały wysoką skuteczność w różnych sytuacjach i na różnych powierzchniach. Są też biodegradowalne, przez co nie wpływają negatywnie na środowisko. Zamów już dziś produkty z linii Natural i przekonaj się, że preparaty BIO mogą wnieść nową jakość do codziennej pielęgnacji Twojego pojazdu – zapraszamy!