"https://www.facebook.com/tr?id=1402427716681636&ev=PageView&noscript=1" />
ZASTOSOWANIE

  Butelka wykonana w 100% z tworzywa rPET – pochodzącego z recyklingu. W pełni nadaje się do ponownego przetworzenia.

Do czyszczenia i pielęgnacji skórzanych tapicerek. Usuwa zabrudzenia, odciski palców, tłuste osady. Przywraca skórze oryginalny kolor i elastyczność. Tworzy warstwę chroniącą przed niekorzystnym działaniem ludzkiego potu. Zabezpiecza przed płowieniem i negatywnym wpływem wilgoci. Pozostawia świeży zapach.

360º działanie – specjalny zawór i rozpylacz pozwalają na aplikację produktu w każdej pozycji.

Linia AUTOLAND NATURAL

Czujemy się odpowiedzialni za wspólne dobro jakim jest środowisko naturalne. Nasze MLECZKO DO SKÓRY opracowaliśmy tak, by jego najwyższe właściwości użytkowe szły w parze z minimalizacją negatywnego wpływu na ludzi i środowisko w którym żyjemy, 98,50% jego składników jest naturalnie biodegradowalnych.

Butelka wyprodukowana w 100% z materiału pochodzącego z recyklingu. Etykieta ma tylko 60 mikronów grubości i wykonana jest z identycznego tworzywa (PET), które może być ponownie poddane recyklingowi. Zmniejszając gramaturę opakowania wprowadzamy do środowiska mniejszą ilość plastiku, nie wpływa to na wytrzymałość opakowania, może jednak w zależności od produktu powodować delikatne wklęśnięcie.

Nie zawiera SLES, SLS, parabenów, pochodnych ropy naftowej oraz fosforanów.

SPOSÓB UŻYCIA

1
Potrząśnij pojemnikiem.
2
Nanieś produkt na czystą, miękką, bawełnianą ściereczkę lub bezpośrednio na czyszczoną powierzchnię.
3
Przetrzyj do uzyskania pożądanego efektu.

Na uporczywe zabrudzenia użyj miejscowo większej ilością środka, przetrzyj gąbka i następnie wypoleruj.

Wybór kierowców 2021 Marka nr #1

W latach 2018 i 2019 AUTOLAND został uznany najlepszą polską marką kosmetyków samochodowych w oparciu o badania preferencji kierowców, prowadzone przez tygodnik MOTOR i portal WYBÓR KIEROWCÓW.

W najnowszym rankingu 2021 pośród 24 marek kosmetyków samochodowych, biorących udział w badaniu, marka AUTOLAND po raz drugi z rzędu zdobyła 1. miejsce w Polsce!

Dziękujemy wszystkim naszym klientom za zaufanie jakim obdarzacie nas każdego dnia, kupując nasze kosmetyki i płyny eksploatacyjne. Będziemy dalej rozwijać nasze produkty, tak by dostarczać bezpieczne i skuteczne rozwiązania do mycia i pielęgnacji oraz minimalizować wpływ na środowisko naturalne.

Czytaj więcej