"https://www.facebook.com/tr?id=1402427716681636&ev=PageView&noscript=1" />
ZASTOSOWANIE

  Butelka wykonana w 100% z tworzywa rPET – pochodzącego z recyklingu. W pełni nadaje się do ponownego przetworzenia.

Mleczko do opon –  konserwuje i zabezpiecza gumę przed szkodliwym wpływem czynników atmosferycznych (sól, zabrudzenia drogowe), pozostawia efekt  „mokrej” opony. Nie zawiera szkodliwych dla środowiska i rozpuszczalników ropopochodnych.

360º działanie – specjalny zawór i rozpylacz pozwalają na aplikację produktu w każdej pozycji.

Linia AUTOLAND NATURAL

Czujemy się odpowiedzialni za wspólne dobro jakim jest środowisko naturalne. Nasze MLECZKO DO OPON opracowaliśmy tak, by jego najwyższe właściwości użytkowe szły w parze z minimalizacją negatywnego wpływu na ludzi i środowisko w którym żyjemy, 95,50% jego składników jest naturalnie biodegradowalnych.

Butelka wyprodukowana w 100% z materiału pochodzącego z recyklingu. Etykieta ma tylko 60 mikronów grubości i wykonana jest z identycznego tworzywa (PET), które może być ponownie poddane recyklingowi. Zmniejszając gramaturę opakowania wprowadzamy do środowiska mniejszą ilość plastiku, nie wpływa to na wytrzymałość opakowania, może jednak w zależności od produktu powodować delikatne wklęśnięcie.

Nie zawiera SLES, SLS, parabenów, formaldehydów, pochodnych ropy naftowej oraz fosforanów.

SPOSÓB UŻYCIA

UWAGA - nie stosować na bieżnik i tarcze hamulcowe. Nie używać bezpośrednio na słońcu, lub gdy powierzchnia opony jest gorąca w dotyku.

1
Starannie umyj i osusz oponę usuwając z niej zabrudzenia drogowe, kurz i błoto.
2
Mocno potrząśnij pojemnikiem.
3
Rozprowadź środek z odległości ok. 15 cm równomiernie na powierzchnię opony.
4
Odczekaj ok. 10 minut, pozwalając na wchłonięcie.
5
Dla poprawy efektu przetrzyj oponę czystą, miękką, bawełnianą ściereczką. Jeśli potrzeba usuń ewentualne pozostałości z felgi.
Wybór kierowców 2021 Marka nr #1

W latach 2018 i 2019 AUTOLAND został uznany najlepszą polską marką kosmetyków samochodowych w oparciu o badania preferencji kierowców, prowadzone przez tygodnik MOTOR i portal WYBÓR KIEROWCÓW.

W najnowszym rankingu 2021 pośród 24 marek kosmetyków samochodowych, biorących udział w badaniu, marka AUTOLAND po raz drugi z rzędu zdobyła 1. miejsce w Polsce!

Dziękujemy wszystkim naszym klientom za zaufanie jakim obdarzacie nas każdego dnia, kupując nasze kosmetyki i płyny eksploatacyjne. Będziemy dalej rozwijać nasze produkty, tak by dostarczać bezpieczne i skuteczne rozwiązania do mycia i pielęgnacji oraz minimalizować wpływ na środowisko naturalne.

Czytaj więcej