"https://www.facebook.com/tr?id=1402427716681636&ev=PageView&noscript=1" />
ZASTOSOWANIE

Delikatnie czyszczą i konserwują deskę rozdzielczą oraz wszystkie plastikowe, winylowe i gumowe elementy we wnętrzu pojazdu pozostawiając delikatną, matową naturalną powierzchnię. Ograniczają gromadzenie się kurzu. Do kokpitów gładkich, z fakturą oraz z elementami z drewna i metalu. Naturalny wosk pszczeli ożywia kolor. Nie pozostawiają mikro-włókien. Po użyciu na gładkich powierzchniach zalecamy przetarcie ich suchą, miękką bawełnianą szmatką.

Przyjazne dla alergików – nie powodują podrażnień.

LINIA AUTOLAND NATURAL

Czujemy się odpowiedzialni za wspólne dobro jakim jest środowisko naturalne. Nasze chusteczki opracowaliśmy tak, by jego najwyższe właściwości użytkowe szły w parze z minimalizacją negatywnego wpływu na ludzi i środowisko w którym żyjemy. Wykonane zostały z włókniny biodegradowalnej, ulegającej rozkładowi w ponad 90% w okresie 12 tygodni po zużyciu.

Chusteczki przebadano dermatologicznie.

Nie zawierają SLES, SLS, parabenów, formaldehydów, pochodnych ropy naftowej oraz fosforanów.

SPOSÓB UŻYCIA

1
Wstępnie przetrzyj chusteczką całą czyszczoną powierzchnię.
2
Następnie poleruj do uzyskania pożądanego efektu.
3
W przypadku bardzo mocnych zabrudzeń użyj kilku chusteczek by nie rozcierać brudu.
4
Po użyciu na gładkich powierzchniach zalecamy przetarcie ich czystą, miękką, bawełnianą ściereczką.
Wybór kierowców 2021 Marka nr #1

W latach 2018 i 2019 AUTOLAND został uznany najlepszą polską marką kosmetyków samochodowych w oparciu o badania preferencji kierowców, prowadzone przez tygodnik MOTOR i portal WYBÓR KIEROWCÓW.

W najnowszym rankingu 2021 pośród 24 marek kosmetyków samochodowych, biorących udział w badaniu, marka AUTOLAND po raz drugi z rzędu zdobyła 1. miejsce w Polsce!

Dziękujemy wszystkim naszym klientom za zaufanie jakim obdarzacie nas każdego dnia, kupując nasze kosmetyki i płyny eksploatacyjne. Będziemy dalej rozwijać nasze produkty, tak by dostarczać bezpieczne i skuteczne rozwiązania do mycia i pielęgnacji oraz minimalizować wpływ na środowisko naturalne.

Czytaj więcej