"https://www.facebook.com/tr?id=1402427716681636&ev=PageView&noscript=1" />
OPIS PRODUKTU

  Opakowanie wyprodukowane w 50% z materiału pochodzącego z recyklingu. Nadaje się do ponownego przerobu.

Najwyższej jakości letni płyn do spryskiwaczy – błyskawicznie usuwa pozostałości po owadach oraz zabrudzenia drogowe, bez smug i zacieków. Bezpieczny dla plastiku, lakieru, uszczelek, dysz spryskiwaczy oraz reflektorów ksenonowych i LED. Zawiera glicerynę, która konserwuje gumy wycieraczek, przedłużając ich żywotność. Bez dodatku barwników.

Płyn zawiera konserwant zapobiegający rozwojowi bakterii z rodzaju „Legionella”.

Płyn uzyskał ocenę – „bardzo dobre usuwanie pozostałości owadów” podczas badań w certyfikowanym laboratorium DEKRA Automobil GmbH (Stuttgart, Niemcy), ze średnim wynikiem 4,7 cykli pracy wycieraczek do pełnej czystości szyby.

Zawartość zgodna z próbką wzorcową przebadaną w laboratorium Instytutu Transportu Samochodowego, spełniającą wymagania normy WT-ITS/2/94-ZGL wydanie 12 (sprawozdanie z badań 0395/CBM/2019).

Letni płyn do spryskiwaczy – Psik Psik – zielona herbata

Denerwują Cię wiecznie pojawiające się smugi na szybie czołowej samochodu lub pozostałości owadów niemożliwie do usunięcia wycieraczkami? Zapomnisz o tych niedogodnościach, zaopatrując się w letni płyn do spryskiwaczy Psik Psik naszej marki Autoland! Ma przyjemny aromat zielonej herbaty, ale przede wszystkim zawiera w składzie dodatki, które doskonale usuwają wszelkie zabrudzenia z powierzchni szkła. Skuteczność jego działania została potwierdzona w testach przeprowadzonych przez niezależne niemieckie laboratorium DEKRA.

Letni płyn do spryskiwaczy – zadbaj o czystość szyb i doskonały stan wycieraczek!

Produkt ten doskonale radzi sobie z usuwaniem z szyb oraz reflektorów samochodowych nawet bardzo uporczywych zabrudzeń drogowych czy pozostałości owadów. Wszystko to bez pozostawiania brzydkich smug, które w niekorzystny sposób załamują światło i pogarszają widoczność kierowcy.

Co ważne, możesz korzystać z tego letniego płynu bez obaw o karoserię pojazdu. Nawet jeśli zostanie rozpylony spryskiwaczami na lakier, gumowe uszczelki czy plastikowe elementy, pozostanie obojętny dla wszystkich tych powierzchni. Ponieważ środek zawiera w składzie glicerynę, doskonale konserwuje pióra wycieraczek, przedłużając ich żywotność.

Wypróbuj letni płyn Psik Psik do spryskiwaczy!

Już dziś przekonaj się o wyjątkowych właściwościach czyszczących naszego specyfiku do szyb oraz reflektorów samochodowych. Letni płyn Psik Psik do spryskiwaczy sprzedajemy w ekologicznych butelkach, które w aż 80% powstały z surowców pochodzących z recyklingu. Używając go, poprawisz swoje bezpieczeństwo na drodze i przyczynisz się do ochrony środowiska!

Zobacz też: LETNI PŁYN DO SPRYSKIWACZY – PSIK PSIK – MANGO  |  KONCENTRAT LETNIEGO PŁYNU DO SPRYSKIWACZY – PSIK PSIK

Wersje produktu
SPOSÓB UŻYCIA

1
Odkręć nakrętkę i zerwij plombę.
2
Nasadź lejek na kanister.
3
Wlej płyn. Zakręć nakrętkę (lejek zachowaj i wykorzystaj ponownie) i ciesz się jazdą.