"https://www.facebook.com/tr?id=1402427716681636&ev=PageView&noscript=1" />
ZASTOSOWANIE

Koncentrat 1:100 (25ml = 2,5L gotowego płynu) najwyższej jakości letniego płynu do spryskiwaczy – błyskawicznie usuwa pozostałości po owadach oraz zabrudzenia drogowe, bez smug i zacieków. Bezpieczny dla plastiku, lakieru, uszczelek, dysz spryskiwaczy oraz reflektorów ksenonowych i LED. Zawiera glicerynę, która konserwuje gumy wycieraczek, przedłużając ich żywotność.

Płyn uzyskał ocenę – „bardzo dobre usuwanie pozostałości owadów” podczas badań w certyfikowanym laboratorium DEKRA Automobil GmbH (Stuttgart, Niemcy), ze średnim wynikiem 5,3 cykli pracy wycieraczek do pełnej czystości szyby – więcej informacji.

SPOSÓB UŻYCIA

Rozcieńcz przez użyciem.

1
Ściśnij pojemnik, aż dozownik wypełni się dawką 25ml koncentratu i rozcieńcz z 2,5l wody, wlej do zbiornika.
ULTRAWOSK – wyniki testu Dekry

12.07.2022
Chcielibyśmy podzielić się z Wami najnowszym raportem z testów i badań naszego najlepszego twardego wosku przeprowadzonych przez niemiecką Dekrę. Nasz ULTRAWOSK spełnił wszystkie wymagania dotyczące ochrony i pielęgnacji lakieru, miedzy innymi: długotrwałość i głębokość połysku, wytrzymałość i odporność powłoki ochronnej na lakierze, swobodne spływanie wody. Zachęcamy do zapoznania się z procedurą badań i szczegółowymi wynikami testów.

ULTRAWOSK – wyniki testu Dekry