"https://www.facebook.com/tr?id=1402427716681636&ev=PageView&noscript=1" />
ZASTOSOWANIE

Nasz najlepszy wosk do nabłyszczania i ochrony lakieru. Przywraca lakierowi krystaliczny połysk, wydobywając jednocześnie głębię koloru. Bogata zawartość naturalnych wosków Carnauba na długi czas zabezpiecza przed negatywnym wpływem warunków atmosferycznych. Chroni przed łatwymi osadzaniem się zabrudzeń i pozostałości owadów. Może być używany na plastikowych i gumowych elementach karoserii – nie pozostawia białych plam i smug. Bez dodatku silikonu. W zestawie z gąbką do nakładania i ściereczką do polerowania.

Wystarcza do 10 polerowań samochodu średniej wielkości!

Sposób użycia

Nie nakładaj wosku w słońcu i na rozgrzany lakier.

1
Starannie umyj samochód.
2
Nanieś aplikatorem niewielką ilość wosku na fragment karoserii.
3
Poleruj dołączoną ściereczką (możesz też użyć miękkiej bawełny) do uzyskania połysku. Nie dopuścić do wyschnięcia na karoserii.
Wybór kierowców 2021 Marka nr #1

W latach 2018 i 2019 AUTOLAND został uznany najlepszą polską marką kosmetyków samochodowych w oparciu o badania preferencji kierowców, prowadzone przez tygodnik MOTOR i portal WYBÓR KIEROWCÓW.

W najnowszym rankingu 2021 pośród 24 marek kosmetyków samochodowych, biorących udział w badaniu, marka AUTOLAND po raz drugi z rzędu zdobyła 1. miejsce w Polsce!

Dziękujemy wszystkim naszym klientom za zaufanie jakim obdarzacie nas każdego dnia, kupując nasze kosmetyki i płyny eksploatacyjne. Będziemy dalej rozwijać nasze produkty, tak by dostarczać bezpieczne i skuteczne rozwiązania do mycia i pielęgnacji oraz minimalizować wpływ na środowisko naturalne.

Czytaj więcej