"https://www.facebook.com/tr?id=1402427716681636&ev=PageView&noscript=1" />
ZASTOSOWANIE

Nasz najlepszy wosk do nabłyszczania i ochrony lakieru. Przywraca lakierowi krystaliczny połysk, wydobywając jednocześnie głębię koloru. Bogata zawartość naturalnych wosków Carnauba na długi czas zabezpiecza przed negatywnym wpływem warunków atmosferycznych. Chroni przed łatwymi osadzaniem się zabrudzeń i pozostałości owadów. Może być używany na plastikowych i gumowych elementach karoserii – nie pozostawia białych plam i smug. Bez dodatku silikonu. W zestawie z gąbką do nakładania i ściereczką do polerowania.

Wystarcza do 10 polerowań samochodu średniej wielkości!

Sposób użycia

Nie nakładaj wosku w słońcu i na rozgrzany lakier.

1
Starannie umyj samochód.
2
Nanieś aplikatorem niewielką ilość wosku na fragment karoserii.
3
Poleruj dołączoną ściereczką (możesz też użyć miękkiej bawełny) do uzyskania połysku. Nie dopuścić do wyschnięcia na karoserii.
ULTRAWOSK – wyniki testu Dekry

12.07.2022
Z satysfakcją dzielimy się z Wami wynikiem najnowszego badania ULTRAWOSKU przeprowadzonego przez Dekrę. Nasz najlepszy wosk spełnił wszystkie wymagania postawione przed nim przez niemiecką jednostkę certyfikującą. Potwierdzone zostały właściwości nabłyszczające, przywracanie głębi koloru i wytrzymałości powłoki ochronnej. Zachęcamy do zapoznania się z wynikami badań oraz wypróbowania ULTRAWOSKU na Waszym samochodzie.
Mocno polecamy!

ULTRAWOSK – wyniki testu Dekry