"https://www.facebook.com/tr?id=1402427716681636&ev=PageView&noscript=1" />
ZASTOSOWANIE

Nasz najlepszy wosk do nabłyszczania i ochrony lakieru. Przywraca lakierowi krystaliczny połysk, wydobywając jednocześnie głębię koloru. Bogata zawartość naturalnych wosków Carnauba na długi czas zabezpiecza przed negatywnym wpływem warunków atmosferycznych. Chroni przed łatwymi osadzaniem się zabrudzeń i pozostałości owadów. Może być używany na plastikowych i gumowych elementach karoserii – nie pozostawia białych plam i smug. Bez dodatku silikonu. W zestawie z gąbką do nakładania i ściereczką do polerowania.

Wystarcza do 10 polerowań samochodu średniej wielkości!

Sposób użycia

Nie nakładaj wosku w słońcu i na rozgrzany lakier.

1
Starannie umyj samochód.
2
Nanieś aplikatorem niewielką ilość wosku na fragment karoserii.
3
Poleruj dołączoną ściereczką (możesz też użyć miękkiej bawełny) do uzyskania połysku. Nie dopuścić do wyschnięcia na karoserii.
JESTEŚMY LAUREATEM DIAMENTÓW FORBESA 2023

27.01.2023
Miło nam poinformować Państwa, że AUTOLAND znalazł się wśród laureatów rankingu przedsiębiorstw „Diamenty Forbes” 2023. Wyróżnienie to jest potwierdzeniem wartościowej i społecznie odpowiedzialnej działalności naszej firmy.
Od ponad 30 lat staramy się dostarczać przemyślane, bezpieczne produkty do mycia i pielęgnacji samochodów.
Jest nam niezmiernie miło, że wypracowaliśmy sobie status firmy cenionej zarówno przez użytkowników jak i kapitułę renomowanego rankingu przedsiębiorstw.