"https://www.facebook.com/tr?id=1402427716681636&ev=PageView&noscript=1" />
ZASTOSOWANIE

  Opakowanie wyprodukowane w 80% z materiału pochodzącego z recyklingu. Nadaje się do ponownego przerobu.

Najwyższej jakości zimowy płyn do spryskiwaczy, błyskawicznie usuwa brud, sól, błoto pośniegowe oraz drogowe osady, bez smug i zacieków! Zwiększa bezpieczeństwo i komfort jazdy w trudnych, zimowych warunkach. Bezpieczny dla plastiku, lakieru, uszczelek, dysz spryskiwaczy oraz reflektorów LED i ksenonowych. Zawiera glicerynę, która konserwuje gumy wycieraczek, przedłużając ich żywotność. Bez dodatku trującego metanolu i barwników.


WYGODNE NALEWANIE
– szeroki otwór i specjalna wkładka zamontowana pod korkiem umożliwiają szybkie i wygodne wlewanie płynu, bez rozlewania, niezależnie od sposobu trzymania opakowania i kąta nalewania.

 

Płyn uzyskał ocenę: „bardzo dobre właściwości czyszczące” podczas badań w certyfikowanym laboratorium DEKRA, ze średnim wynikiem 4,3 cykla pracy wycieraczek do pełnej czystości szyby – więcej informacji.

 

Karty charakterystyki i arkusze danych składników:

SPOSÓB UŻYCIA

1
Odkręć nakrętkę i zerwij plombę.
2
Wlej płyn. Zakręć nakrętkę i ciesz się jazdą.
Wybór kierowców 2021 Marka nr #1

W latach 2018 i 2019 AUTOLAND został uznany najlepszą polską marką kosmetyków samochodowych w oparciu o badania preferencji kierowców, prowadzone przez tygodnik MOTOR i portal WYBÓR KIEROWCÓW.

W najnowszym rankingu 2021 pośród 24 marek kosmetyków samochodowych, biorących udział w badaniu, marka AUTOLAND po raz drugi z rzędu zdobyła 1. miejsce w Polsce!

Dziękujemy wszystkim naszym klientom za zaufanie jakim obdarzacie nas każdego dnia, kupując nasze kosmetyki i płyny eksploatacyjne. Będziemy dalej rozwijać nasze produkty, tak by dostarczać bezpieczne i skuteczne rozwiązania do mycia i pielęgnacji oraz minimalizować wpływ na środowisko naturalne.

Czytaj więcej