"https://www.facebook.com/tr?id=1402427716681636&ev=PageView&noscript=1" />
ZASTOSOWANIE

  Opakowanie wyprodukowane w 80% z materiału pochodzącego z recyklingu. Nadaje się do ponownego przerobu.

Najwyższej jakości zimowy płyn do spryskiwaczy, błyskawicznie usuwa brud, sól, błoto pośniegowe oraz drogowe osady, bez smug i zacieków! Zwiększa bezpieczeństwo i komfort jazdy w trudnych, zimowych warunkach. Bezpieczny dla plastiku, lakieru, uszczelek, dysz spryskiwaczy oraz reflektorów LED i ksenonowych. Zawiera glicerynę, która konserwuje gumy wycieraczek, przedłużając ich żywotność. Bez dodatku trującego metanolu i barwników.


WYGODNE NALEWANIE
– szeroki otwór i specjalna wkładka zamontowana pod korkiem umożliwiają szybkie i wygodne wlewanie płynu, bez rozlewania, niezależnie od sposobu trzymania opakowania i kąta nalewania.

 

Płyn uzyskał ocenę: „bardzo dobre właściwości czyszczące” podczas badań w certyfikowanym laboratorium DEKRA, ze średnim wynikiem 4,3 cykla pracy wycieraczek do pełnej czystości szyby – więcej informacji.

 

Karty charakterystyki i arkusze danych składników:

SPOSÓB UŻYCIA

1
Odkręć nakrętkę i zerwij plombę.
2
Wlej płyn. Zakręć nakrętkę i ciesz się jazdą.
ULTRAWOSK – wyniki testu Dekry

12.07.2022
Z satysfakcją dzielimy się z Wami wynikiem najnowszego badania ULTRAWOSKU przeprowadzonego przez Dekrę. Nasz najlepszy wosk spełnił wszystkie wymagania postawione przed nim przez niemiecką jednostkę certyfikującą. Potwierdzone zostały właściwości nabłyszczające, przywracanie głębi koloru i wytrzymałości powłoki ochronnej. Zachęcamy do zapoznania się z wynikami badań oraz wypróbowania ULTRAWOSKU na Waszym samochodzie.
Mocno polecamy!

ULTRAWOSK – wyniki testu Dekry