"https://www.facebook.com/tr?id=1402427716681636&ev=PageView&noscript=1" />

PIANKA DO SKÓRY

400ml – nr. 118130999
Zastosowanie

Pianka do czyszczenia i pielęgnacji skóry z naturalnym woskiem pszczelim. Gęsta piana na dłużej przywiera do powierzchni, dzięki czemu lepiej rozpuszcza zabrudzenia, jednocześnie nawilżając i chroniąc skórę przed wilgocią i pękaniem. Przywraca miękkość, elastyczność i fabryczny wygląd skórzanym powierzchniom, bez tłustej powłoki i efektu śliskości. Może być stosowana na perforowanych i podgrzewanych fotelach.

360º działanie – specjalny zawór i rozpylacz pozwalają na aplikację produktu w każdej pozycji.

W 88,80% składa się ze składników ulegających naturalnej biodegradacji. Nie zawiera szkodliwych kwasów, rozpuszczalników i parabenów. Nie powoduju emisji substancji niszczących warstwę ozonową.

Sposób użycia

Nie stosować do irchy i tkanin. Przed użyciem sprawdź działanie środka, wykonując test na niewielkiej, ukrytej powierzchni. Po użyciu na skórzanych kierownicy i gałce zmiany biegów przetrzyj je dodatkowo czystą, suchą, miękką, bawełnianą ściereczką.

  1. Odkurz czyszczoną powierzchnię.
  2. Potrząśnij pojemnikiem.
  3. Nanieś środek na szmatkę lub bezpośrednio na czyszczoną powierzchnię.
  4. Delikatnie wcieraj, szczególną uwagę poświęć szwom i łączeniom.
  5. Poleruj czystą, czystą, suchą, miękką, bawełnianą ściereczką dla uzyskania efektu satynowej miękkości.
DANE LOGISTYCZNE

Kod EAN: 5 900 304 009 011

Wymiary produktu: 6 cm x 6 cm x 25,5cm

Ilość sztuk w kartonie: 6

Wymiary kartonu: 13 cm x 19 cm x 26,5 cm

Ilość sztuk na palecie: 1080