"https://www.facebook.com/tr?id=1402427716681636&ev=PageView&noscript=1" />
Zastosowanie

Numer pozwolenia na obrót produktem biobójczym: 3810/TP/2021.

Chusteczki nasączone płynem do higienicznej dezynfekcji rąk oraz dezynfekcji powierzchni mających jak i niemających kontaktu z żywnością. Do stosowania przez użytkownika powszechnego oraz profesjonalnego. Produkt wykazuje działanie bakteriobójcze, grzybobójcze i wirusobójcze. Delikatne dla skóry – zawierają glicerynę i aloes, zapobiegające nadmiernemu wysuszaniu.

Sposób użycia

UWAGA. Ze względu na różne rodzaje materiałów, z których wykonane są czyszczone powierzchnie, zawsze wykonaj próbę ich odporności na preparat. Sprawdź działanie na niewidocznym elemencie postępując zgodnie ze sposobem użycia opisanym poniżej. Szczególną uwagę zwróć przed użyciem na elementach wykonanych z lakierowanych plastików oraz skóry. Używaj preparatu dopiero po całkowitym upewnieniu się o braku jego negatywnego wpływu.

Przechowuj w temperaturze poniżej 25°C. Wysuszone chusteczki nie zapewniają działania dezynfekującego.

1
Dezynfekcja rąk:
Przecierać suche, czyste dłonie wilgotną chusteczką przez 30 sekund i pozostawić do wchłonięcia.
2
Dezynfekcja powierzchni:
Dokładnie przetrzeć chusteczką czyste powierzchnie. Czas działania 1-5 minut. Dezynfekowane powierzchnie powinny być wilgotne przez wskazany czas kontaktu, w razie wysychania preparatu ponownie przetrzeć chusteczką. Powierzchnie nie wymagają spłukiwania po dezynfekcji.
Wybór kierowców 2021 Marka nr #1

W latach 2018 i 2019 AUTOLAND został uznany najlepszą polską marką kosmetyków samochodowych w oparciu o badania preferencji kierowców, prowadzone przez tygodnik MOTOR i portal WYBÓR KIEROWCÓW.

W najnowszym rankingu 2021 pośród 24 marek kosmetyków samochodowych, biorących udział w badaniu, marka AUTOLAND po raz drugi z rzędu zdobyła 1. miejsce w Polsce!

Dziękujemy wszystkim naszym klientom za zaufanie jakim obdarzacie nas każdego dnia, kupując nasze kosmetyki i płyny eksploatacyjne. Będziemy dalej rozwijać nasze produkty, tak by dostarczać bezpieczne i skuteczne rozwiązania do mycia i pielęgnacji oraz minimalizować wpływ na środowisko naturalne.

Czytaj więcej