"https://www.facebook.com/tr?id=1402427716681636&ev=PageView&noscript=1" />

Zestaw 2 chusteczek (mokra + sucha) do czyszczenia szybki i kasku. Mogą być również bezpiecznie stosowane do usuwania zabrudzeń z reflektorów, lusterek i szybek motocyklowych.

+

Do wszystkich typów łańcuchów do motocykli i quadów, w tym z elementami gumowymi O-Ring, X-Ring i Z-Ring. Łatwy do naniesienia, zapewnia doskonałą penetrację wszystkich elementów łańcucha. Pozostawia trwałą, ochronną warstwę zabezpieczającą przed wodą, rdzą i tarciem nawet przy wysokich prędkościach. Zwiększona przyczepność wydłuża żywotność elementów układu przeniesienia napędu.

Sposób użycia

1
Chusteczki do szyb i kasku:
1. Na początek usuń zabrudzenia przy pomocy mokrej chusteczki.
2. Następnie użyj suchej chusteczki do wypolerowania do czysta.
2
Do smarowania łańcucha:
1. Starannie oczyść i odtłuść łańcuch, najlepsze efekty da użycie środka DO CZYSZCZENIA ŁAŃCUCHA.
2. Potrząśnij pojemnikiem.
3. Obficie spryskaj łańcuch z odległości ok. 15 cm, nadmiar usuń ściereczką.
4. Odczekaj do wyschnięcia.
Wybór kierowców 2021 Marka nr #1

W latach 2018 i 2019 AUTOLAND został uznany najlepszą polską marką kosmetyków samochodowych w oparciu o badania preferencji kierowców, prowadzone przez tygodnik MOTOR i portal WYBÓR KIEROWCÓW.

W najnowszym rankingu 2021 pośród 24 marek kosmetyków samochodowych, biorących udział w badaniu, marka AUTOLAND po raz drugi z rzędu zdobyła 1. miejsce w Polsce!

Dziękujemy wszystkim naszym klientom za zaufanie jakim obdarzacie nas każdego dnia, kupując nasze kosmetyki i płyny eksploatacyjne. Będziemy dalej rozwijać nasze produkty, tak by dostarczać bezpieczne i skuteczne rozwiązania do mycia i pielęgnacji oraz minimalizować wpływ na środowisko naturalne.

Czytaj więcej