"https://www.facebook.com/tr?id=1402427716681636&ev=PageView&noscript=1" />
Zastosowanie

Łatwy i szybki w użyciu wosk do nabłyszczania i ochrony motocyklowych lakierów i owiewek. Na długo przywraca lakierowi połysk i wydobywa głębię koloru. Naturalny wosk Carnauba zabezpiecza przed negatywnym wpływem warunków atmosferycznych. Nie zawiera środków ściernych, nie pozostawia smug na elementach plastikowych.

Sposób użycia

Nie używaj w słońcu i na rozgrzanych powierzchniach. Przed pierwszym użyciem odkręć korek i zdejmij plombę.

1
Starannie umyj i osusz motocykl.
2
Potrząśnij tubą.
3
Nakładaj wosk na każdy elementy osobno, od razu polerując miękką, czystą, bawełnianą ściereczką. Nie dopuścić do zaschnięcia na karoserii.

Załóż okulary przeciwsłoneczne i w drogę.

Wybór kierowców 2021 Marka nr #1

W latach 2018 i 2019 AUTOLAND został uznany najlepszą polską marką kosmetyków samochodowych w oparciu o badania preferencji kierowców, prowadzone przez tygodnik MOTOR i portal WYBÓR KIEROWCÓW.

W najnowszym rankingu 2021 pośród 24 marek kosmetyków samochodowych, biorących udział w badaniu, marka AUTOLAND po raz drugi z rzędu zdobyła 1. miejsce w Polsce!

Dziękujemy wszystkim naszym klientom za zaufanie jakim obdarzacie nas każdego dnia, kupując nasze kosmetyki i płyny eksploatacyjne. Będziemy dalej rozwijać nasze produkty, tak by dostarczać bezpieczne i skuteczne rozwiązania do mycia i pielęgnacji oraz minimalizować wpływ na środowisko naturalne.

Czytaj więcej