"https://www.facebook.com/tr?id=1402427716681636&ev=PageView&noscript=1" />
ZASTOSOWANIE

Wydajny wosk w sprayu do wszystkich rodzajów i kolorów lakieru. Zabezpiecza przed słońcem, deszczem i negatywnym wpływem warunków atmosferycznych. Łatwy i szybki w użyciu – przywraca lakierowi głębię koloru i krystaliczny połysk. Może być również stosowany do zabezpieczania elementów karoserii z tworzyw sztucznych i gumy, nie pozostawia plam i smug.

360º działanie – specjalny zawór i rozpylacz pozwalają na aplikację produktu w każdej pozycji.

Łatwość użycia 4/5 – Ochrona 3/5 – Połysk 4/5

Sposób użycia

Nie nakładaj wosku w słońcu i na rozgrzany lakier.

1
Starannie umyj i osusz samochód.
2
Potrząśnij pojemnikiem.
3
Równomiernie rozprowadź wosk na fragmencie karoserii i od razu wypoleruj miękką bawełnianą ściereczką. Nie dopuść do wyschnięcia na karoserii.

Sąsiedzi będą Ci zazdrościć.

Wybór kierowców 2021 Marka nr #1

W latach 2018 i 2019 AUTOLAND został uznany najlepszą polską marką kosmetyków samochodowych w oparciu o badania preferencji kierowców, prowadzone przez tygodnik MOTOR i portal WYBÓR KIEROWCÓW.

W najnowszym rankingu 2021 pośród 24 marek kosmetyków samochodowych, biorących udział w badaniu, marka AUTOLAND po raz drugi z rzędu zdobyła 1. miejsce w Polsce!

Dziękujemy wszystkim naszym klientom za zaufanie jakim obdarzacie nas każdego dnia, kupując nasze kosmetyki i płyny eksploatacyjne. Będziemy dalej rozwijać nasze produkty, tak by dostarczać bezpieczne i skuteczne rozwiązania do mycia i pielęgnacji oraz minimalizować wpływ na środowisko naturalne.

Czytaj więcej