"https://www.facebook.com/tr?id=1402427716681636&ev=PageView&noscript=1" />

Sprężone powietrze w sprayu

Wnętrze każdego auta pełne jest zakamarków, w których zazwyczaj gromadzi się mnóstwo zanieczyszczeń. Ich wyciągnięcie odkurzaczem często jest niemożliwe i w takich przypadkach najlepiej jest je wydmuchać, korzystając ze sprężonego powietrza w sprayu. W ofercie Autoland dostępne jest powietrze w puszce o pojemności 600 ml. Została wyposażona w dyszę z otworem do umieszczenia znajdującego się w zestawie aplikatora, umożliwiającego bardzo precyzyjne kierowanie strumienia gazu. Zapraszamy do składania zamówień!

Do czego można wykorzystać sprężone powietrze w sprayu?

Znajdujące się w puszce powietrze jest pod bardzo wysokim ciśnieniem, dlatego jego strumień doskonale wydmuchuje luźne zanieczyszczenia z różnych zakamarków. Sprężone powietrze w sprayu przydaje się zarówno podczas sprzątania wnętrza samochodu, jak i czyszczenia jego elementów zewnętrznych, w tym np. usuwania liści z rynien podszybia. Wykorzystać je można także m.in. w garażu, domu i wszędzie tam, gdzie potrzebne jest wydmuchanie kurzu z trudno dostępnych miejsc.

Jak używać sprężonego powietrza w sprayu?

Używanie tego produktu jest niezwykle proste. W celu wydmuchania zanieczyszczeń z zakamarków należy:

  • kilka razy intensywnie wstrząsnąć puszką,
  • zamocować aplikator w przeznaczonym dla niego miejscu,
  • nacisnąć dyszę, kierując strumień sprężonego powietrza w oczyszczaną przestrzeń.

Jeśli mają Państwo dodatkowe pytania związane z tym sprayem, gorąco zapraszamy do kontaktu. Jednocześnie zachęcamy do składania zamówień – gwarantujemy sprawną ich realizację!


Do usuwania luźnego kurzu i brudu z trudno dostępnych miejsc. Idealne do utrzymywania w czystości elektroniki samochodowej i domowej, modułów i urządzeń komputerowych itp. Rurka z długim aplikatorem umożliwia precyzyjną aplikację preparatu nawet przy mocno ograniczonym dostępie. Nie zawiera oleju, paruje szybko i bez pozostałości.

Puszka zaworem do góry – mocny strumień powietrza do usuwania zanieczyszczeń.

Puszka zaworem w dół – dodatkowy efekt chłodzący, umożliwia obniżenie temperatury elementów w trakcie montażu lub demontażu.

Sposób użycia

Odłącz czyszczone elementy od zasilania przed użyciem.

1
Potrząśnij pojemnikiem.
2
Nanoś na czyszczone powierzchnie krótkimi naciśnięciami z odległości około 10 cm.