"https://www.facebook.com/tr?id=1402427716681636&ev=PageView&noscript=1" />
ZASTOSOWANIE

  Opakowanie wyprodukowane w 80% z materiału pochodzącego z recyklingu. Nadaje się do ponownego przerobu.

Najwyższej jakości letni płyn do spryskiwaczy – błyskawicznie usuwa pozostałości po owadach oraz zabrudzenia drogowe, bez smug i zacieków. Bezpieczny dla plastiku, lakieru, uszczelek, dysz spryskiwaczy oraz reflektorów ksenonowych i LED. Zawiera glicerynę, która konserwuje gumy wycieraczek, przedłużając ich żywotność. Bez dodatku barwników.

Płyn zawiera konserwant zapobiegający rozwojowi bakterii z rodzaju „Legionella”.

Płyn uzyskał ocenę – „bardzo dobre usuwanie pozostałości owadów” podczas badań w certyfikowanym laboratorium DEKRA Automobil GmbH (Stuttgart, Niemcy), ze średnim wynikiem 4,7 cykli pracy wycieraczek do pełnej czystości szyby – więcej informacji.

Zawartość zgodna z próbką wzorcową przebadaną w laboratorium Instytutu Transportu Samochodowego, spełniającą wymagania normy WT-ITS/2/94-ZGL wydanie 12 (sprawozdanie z badań 0395/CBM/2019).

Wersje produktu
SPOSÓB UŻYCIA

1
Odkręć nakrętkę i zerwij plombę.
2
Nasadź lejek na kanister.
3
Wlej płyn. Zakręć nakrętkę (lejek zachowaj i wykorzystaj ponownie) i ciesz się jazdą.
Wybór kierowców 2021 Marka nr #1

W latach 2018 i 2019 AUTOLAND został uznany najlepszą polską marką kosmetyków samochodowych w oparciu o badania preferencji kierowców, prowadzone przez tygodnik MOTOR i portal WYBÓR KIEROWCÓW.

W najnowszym rankingu 2021 pośród 24 marek kosmetyków samochodowych, biorących udział w badaniu, marka AUTOLAND po raz drugi z rzędu zdobyła 1. miejsce w Polsce!

Dziękujemy wszystkim naszym klientom za zaufanie jakim obdarzacie nas każdego dnia, kupując nasze kosmetyki i płyny eksploatacyjne. Będziemy dalej rozwijać nasze produkty, tak by dostarczać bezpieczne i skuteczne rozwiązania do mycia i pielęgnacji oraz minimalizować wpływ na środowisko naturalne.

Czytaj więcej