"https://www.facebook.com/tr?id=1402427716681636&ev=PageView&noscript=1" />
ZASTOSOWANIE

Koncentrat 1:100 (25ml = 2,5L gotowego płynu) najwyższej jakości letniego płynu do spryskiwaczy – błyskawicznie usuwa pozostałości po owadach oraz zabrudzenia drogowe, bez smug i zacieków. Bezpieczny dla plastiku, lakieru, uszczelek, dysz spryskiwaczy oraz reflektorów ksenonowych i LED. Zawiera glicerynę, która konserwuje gumy wycieraczek, przedłużając ich żywotność.

Płyn uzyskał ocenę – „bardzo dobre usuwanie pozostałości owadów” podczas badań w certyfikowanym laboratorium DEKRA Automobil GmbH (Stuttgart, Niemcy), ze średnim wynikiem 5,3 cykli pracy wycieraczek do pełnej czystości szyby – więcej informacji.

SPOSÓB UŻYCIA

Rozcieńcz przez użyciem.

1
Ściśnij pojemnik, aż dozownik wypełni się dawką 25ml koncentratu i rozcieńcz z 2,5l wody, wlej do zbiornika.
Wybór kierowców 2021 Marka nr #1

W latach 2018 i 2019 AUTOLAND został uznany najlepszą polską marką kosmetyków samochodowych w oparciu o badania preferencji kierowców, prowadzone przez tygodnik MOTOR i portal WYBÓR KIEROWCÓW.

W najnowszym rankingu 2021 pośród 24 marek kosmetyków samochodowych, biorących udział w badaniu, marka AUTOLAND po raz drugi z rzędu zdobyła 1. miejsce w Polsce!

Dziękujemy wszystkim naszym klientom za zaufanie jakim obdarzacie nas każdego dnia, kupując nasze kosmetyki i płyny eksploatacyjne. Będziemy dalej rozwijać nasze produkty, tak by dostarczać bezpieczne i skuteczne rozwiązania do mycia i pielęgnacji oraz minimalizować wpływ na środowisko naturalne.

Czytaj więcej