"https://www.facebook.com/tr?id=1402427716681636&ev=PageView&noscript=1" />
Zastosowanie

Szybko i skutecznie czyści drobiny smoły, pozostałości olejów i żywic oraz inne uporczywe zabrudzenia z karoserii pojazdu. Pomaga usunąć winiety i naklejki z szyb. Może być stosowany na lakierze samochodowym, elementach metalowych, plastikowych i szkle.

360º działanie – specjalny zawór i rozpylacz pozwalają na aplikację produktu w każdej pozycji.

Preparat do usuwania smoły

Jednymi z najbardziej uciążliwych zabrudzeń, jakie mogą pojawić się na zewnętrznych elementach samochodu, są drobiny masy bitumicznej. Są one podrywane przez koła podczas przejeżdżania po świeżo wyremontowanych drogach czy toczenia po bardzo rozgrzanym asfalcie. Trudno się ich pozbyć przy pomocy zwykłych szamponów samochodowych, dlatego do tego celu polecamy nasz preparat do usuwania smoły z lakieru. To profesjonalny środek marki Autoland, który rozpuszcza tego typu zanieczyszczenia na karoserii, ułatwiając ich zmywanie. Poznaj jego właściwości i zamów już dziś!

Do czego i na jakich elementach karoserii można używać tego środka?

Oferowany przez nas produkt to nie tylko środek do usuwania smoły z karoserii samochodu. Doskonale radzi sobie także z innymi zanieczyszczeniami lakieru, w tym przede wszystkim z olejami oraz żywicami. Oprócz tego jest pomocny przy zrywaniu naklejek z szyb. Do najważniejszych zalet tego preparatu należy zaliczyć:

  • bardzo wysoką skuteczność w zakresie zmywania uporczywych zabrudzeń,
  • pełne bezpieczeństwo dla lakieru oraz kloszy reflektorów, w tym ksenonowych i LED,
  • możliwość usuwania zanieczyszczeń zarówno z powierzchni lakierowanych i wykonanych z tworzyw sztucznych, jak i ze szkła.

W celu ułatwienia aplikacji tego środka, puszka, w której się znajduje została wyposażona w specjalny aplikator „360 stopni”. Dzięki niemu można nanosić preparat na karoserię pod każdym kątem, docierając do wszystkich zakamarków, z których chcesz usuwać smołę i inne zanieczyszczenia.

Zamów preparat marki Autoland i pozbądź się uporczywych zabrudzeń z lakieru!

Korzystając z naszego produktu, uwolnisz się od konieczności intensywnego szorowania karoserii podczas usuwania zabrudzeń ze smoły, oleju czy żywicy. Ograniczysz tym samym ryzyko zarysowania pojazdu, ciesząc się pięknym wyglądem lakieru. Już dziś skorzystaj więc z oferty i kup ten preparat marki Autoland. U nas dostajesz gwarancję satysfakcji potwierdzoną licznymi pozytywnymi opiniami na temat tego środka i wysokimi pozycjami w branżowych rankingach.

Sposób użycia

Przed użyciem wypróbuj na mało widocznej części karoserii.
Nie używaj na rozgrzany lakier!

1
Umyj i osusz samochód usuwając powierzchniowe zabrudzenia.
2
Potrząśnij pojemnikiem.
3
Nanieś na zabrudzoną powierzchnię i pozostaw na ok. 30 sekund.
4
Przetrzyj czystą, bawełnianą ściereczką.
5
Spłucz wodą oczyszczone powierzchnie.

Najtrudniejsze mamy już z głowy!