"https://www.facebook.com/tr?id=1402427716681636&ev=PageView&noscript=1" />
ZASTOSOWANIE

Łatwa w użyciu politura nabłyszczająca z dodatkiem wosku Carnauba i naturalnego wosku pszczelego. Przywraca głęboki, krystaliczny połysk wszystkim rodzajom lakieru. Tworzy wytrzymałą, odporną na czynniki atmosferyczne powłokę ochronną. Może być stosowana także do nabłyszczania i ochrony plastikowych i gumowych elementów karoserii – nie pozostawia białych plam i smug.

Łatwość użycia 3/5 – Ochrona 4/5 – Połysk 5/5

Wystarcza do 6 polerowań samochodu średniej wielkości!

Sposób użycia

Przed pierwszym użyciem odkręć korek i zdejmij plombę. Nie nakładaj politury w słońcu i na rozgrzany lakier.

1
Starannie umyj i osusz samochód.
2
Potrząśnij tubą.
3
Równomiernie nałóż politurę na fragment karoserii przy pomocy miękkiej bawełnianej ściereczki.
4
Poleruj miękką bawełnianą ściereczką. Nie dopuścić do zaschnięcia politury na karoserii.
Wybór kierowców 2021 Marka nr #1

W latach 2018 i 2019 AUTOLAND został uznany najlepszą polską marką kosmetyków samochodowych w oparciu o badania preferencji kierowców, prowadzone przez tygodnik MOTOR i portal WYBÓR KIEROWCÓW.

W najnowszym rankingu 2021 pośród 24 marek kosmetyków samochodowych, biorących udział w badaniu, marka AUTOLAND po raz drugi z rzędu zdobyła 1. miejsce w Polsce!

Dziękujemy wszystkim naszym klientom za zaufanie jakim obdarzacie nas każdego dnia, kupując nasze kosmetyki i płyny eksploatacyjne. Będziemy dalej rozwijać nasze produkty, tak by dostarczać bezpieczne i skuteczne rozwiązania do mycia i pielęgnacji oraz minimalizować wpływ na środowisko naturalne.

Czytaj więcej