Płyny do dezynfekcji

Gdzie Kupić - informacja o sieci dystrybucji płynów do dezynfekcji

Poniżej znajdą Państwo informację o sieciach stacji paliw, sieciach sklepów, dystrybutorach i hurtowniach poprzez, których prowadzimy sprzedaż naszych płynów do dezynfekcji:

Sieci stacji paliw: BP Polska, Circle K, Lotos, Amic, Crab, Uniwar.

Sieci sklepów: Kaufland, Auchan, Makro, Carrefour, Selgros, Inter Cars.

Dystrybutorzy: Arge Paliwa, BUWAR, FH Motorol, Inter-Mix, JMK, Lamb, Moto-Plus, ŻUŻU, FirstGear.

Hurtownie: Auto dla Ciebie - Kończyce Małe, Auto Lider - Ćwiklice, Dakal - Mikołów, EXOL - Rybnik, Go-West Goczałkice, Auto-Serwis-Pabich - Jastrzębie Zdrój, Wilmat - Toruń, Gemma - Kraków, Serwis Ogumienia - Żory, Kama - Kęty, Kolor Pawłowice, E-Stall - Bielsko-Biała, Market Budowlany-Istebna, Maxoil 2 - Wadowice, Naftomix- Gliwice, Diamont - Kraków, Piomet - Jastrzębie Zdrój, Pyka - Czechowice-Dziedzice, Argo-Film - Warszawa, Stamot - Babice, Syntetic - Wadowice, Techcar - Tychy, Vega - Bielsko-Biała.

Płyn do dezynfekcji rąk i powierzchni - BIO-CLEAN MAXPłyn do higienicznej dezynfekcji rąk metodą wcierania oraz dezynfekcji powierzchni mających jak i nie mających kontaktu z żywnością. Do stosowania przez użytkownika powszechnego oraz profesjonalnego. BIO-CLEAN - gotowy alkoholowy preparat do dezynfekcji wszelkich powierzchni. Likwiduje wirusy, bakterie i grzyby. Produkt jest przeznaczony do dezynfekcji wszelkich powierzchni, przedmiotów, urządzeń, wyposażenia, klamek, mebli itp. Do użycia w miejscach publicznych i przemyśle w tym także na powierzchniach przeznaczonych do kontaktu z żywnością w przemyśle spożywczym. Produkt może być stosowany w obszarze medycznym. Łagodny dla skóry – zawiera glicerynę, która zapobiega jej nadmiernemu wysuszaniu. Nie zawiera barwników i substancji alergizujących.

Zgodnie z zaleceniami Światowej Organizacji Zdrowia WHO (World Health Organization) rozprzestrzenianiu wirusa grypy czy COVID-19 (Coronavirus) można zapobiec poprzez częste mycie rąk lub użycie środków antywirusowych na bazie alkoholu.

Kliknij i dowiedz się więcej >>>

Płyn do dezynfekcji rąk i powierzchni - BIO-CLEAN


Płyn do higienicznej dezynfekcji rąk metodą wcierania oraz dezynfekcji powierzchni mających jak i nie mających kontaktu z żywnością. Do stosowania przez użytkownika powszechnego oraz profesjonalnego. BIO-CLEAN - gotowy alkoholowy preparat do dezynfekcji wszelkich powierzchni. Likwiduje wirusy, bakterie i grzyby. Produkt jest przeznaczony do dezynfekcji wszelkich powierzchni, przedmiotów, urządzeń, wyposażenia, klamek, mebli itp. Do użycia w miejscach publicznych i przemyśle w tym także na powierzchniach przeznaczonych do kontaktu z żywnością w przemyśle spożywczym. Produkt może być stosowany w obszarze medycznym. Łagodny dla skóry – zawiera glicerynę, która zapobiega jej nadmiernemu wysuszaniu. Nie zawiera barwników i substancji alergizujących.

Zgodnie z zaleceniami Światowej Organizacji Zdrowia WHO (World Health Organization) rozprzestrzenianiu wirusa grypy czy COVID-19 (Coronavirus) można zapobiec poprzez częste mycie rąk lub użycie środków antywirusowych na bazie alkoholu.

Kliknij i dowiedz się więcej >>>

Uniwersalny płyn czyszczący na bazie alkoholu etylowego

Uniwersalny, aktywnie działający płyn czyszczący na bazie alkoholu - zawiera aż 70% alkoholu etylowego. Pozostawia higienicznie czyste powierzchnie bez wody, mydła i spłukiwania! Do użycia na zewnętrznych oraz wewnętrznych powierzchniach samochodowych oraz płytkach, kafelkach, elementach białego montażu, armaturze i podobnych. Usuwa większość zanieczyszczeń i zabrudzeń, odtłuszcza każdą powierzchnię, błyskawicznie odparowuje, nie pozostawia smug. 

Kliknij i dowiedz się więcej >>>

Uniwersalny płyn czyszczący na bazie alkoholu izopropylowego

Uniwersalny, aktywnie działający płyn czyszczący na bazie alkoholu - zawiera aż 67% alkoholu izopropylowego. Pozostawia higienicznie czyste powierzchnie bez wody, mydła i spłukiwania! Do użycia na zewnętrznych oraz wewnętrznych powierzchniach samochodowych oraz płytkach, kafelkach, elementach białego montażu, armaturze i podobnych. Usuwa większość zanieczyszczeń i zabrudzeń, odtłuszcza każdą powierzchnię, błyskawicznie odparowuje, nie pozostawia smug.

Kliknij i dowiedz się więcej >>>