"https://www.facebook.com/tr?id=1402427716681636&ev=PageView&noscript=1" />
Zastosowanie

Bezkwasowy płyn do mycia felg – stworzony specjalnie dla felg motocyklowych. Już po 2-3 minutach zaczyna rozpuszczać nawet najbardziej oporny brud: zapieczony pył hamulcowy, stary smar z łańcucha, ślady po gumie oraz wszelkie zanieczyszczenia drogowe. Bezpieczny dla felg, opon i  wszystkich elementów układu hamulcowego: przewodów, szczęk, tarcz i klocków hamulcowych.

360º działanie – specjalny zawór i rozpylacz pozwalają na aplikację produktu w każdej pozycji.

Sposób użycia

Nie używaj w słońcu i na rozgrzaną felgę.

1
Starannie umyj felgi wodą.
2
Równomiernie spryskaj całą powierzchnię felgi.
3
Pozostaw na 3-4 minuty.
4
Spłucz felgi silnym strumieniem wody.
5
Użyj szczotki lub mikrofibry, by usunąć wyjątkowo oporny brud.

W razie potrzeby powtórz czynności.

Wybór kierowców 2021 Marka nr #1

W latach 2018 i 2019 AUTOLAND został uznany najlepszą polską marką kosmetyków samochodowych w oparciu o badania preferencji kierowców, prowadzone przez tygodnik MOTOR i portal WYBÓR KIEROWCÓW.

W najnowszym rankingu 2021 pośród 24 marek kosmetyków samochodowych, biorących udział w badaniu, marka AUTOLAND po raz drugi z rzędu zdobyła 1. miejsce w Polsce!

Dziękujemy wszystkim naszym klientom za zaufanie jakim obdarzacie nas każdego dnia, kupując nasze kosmetyki i płyny eksploatacyjne. Będziemy dalej rozwijać nasze produkty, tak by dostarczać bezpieczne i skuteczne rozwiązania do mycia i pielęgnacji oraz minimalizować wpływ na środowisko naturalne.

Czytaj więcej