"https://www.facebook.com/tr?id=1402427716681636&ev=PageView&noscript=1" />
Zastosowanie

Numer pozwolenia na obrót produktem biobójczym: 3809/TP/2021.

Płyn do higienicznej dezynfekcji rąk metodą wcierania oraz dezynfekcji powierzchni mających jak i nie mających kontaktu z żywnością. Do stosowania przez użytkownika powszechnego oraz profesjonalnego. Produkt wykazuje działanie bakteriobójcze, grzybobójcze i wirusobójcze. Może być stosowany w miejscach publicznych i przemyśle, w tym także na powierzchniach przeznaczonych do kontaktu z żywnością i w obszarze medycznym. Idealnie nadaje się również do czyszczenia blatów roboczych, płytek, łazienek, elementów kuchennych itp. Łagodny dla skóry – zawiera glicerynę, która zapobiega jej nadmiernemu wysuszaniu.

Sposób użycia

UWAGA - ze względu na różne rodzaje materiałów, z których wykonane są czyszczone powierzchnie, zawsze wykonaj próbę ich odporności na preparat. Sprawdź działanie na niewidocznym elemencie postępując zgodnie ze sposobem użycia opisanym poniżej. Szczególną uwagę zwróć przed użyciem na elementach wykonanych z lakierowanych plastików oraz skóry. Używaj preparatu dopiero po całkowitym upewnieniu się o braku jego negatywnego wpływu.
Przechowywać w zamkniętym opakowaniu.

1
Dezynfekcja rąk:
Nanieść na suche, czyste ręce (3-5ml). Dokładnie wcierać przez co najmniej 30 sekund, pozostawić do całkowitego wyschnięcia, nie spłukiwać. Wyłącznie do użytku zewnętrznego. Nie stosować na uszkodzoną lub podrażnioną skórę.
2
Dezynfekcja powierzchni:
Nanieść na czyste powierzchnie i pozostawić na 5 minut. Przez cały okres działania produktu powierzchnia musi być stale wilgotna. Nie wymaga spłukiwania.
Wybór kierowców 2021 Marka nr #1

W latach 2018 i 2019 AUTOLAND został uznany najlepszą polską marką kosmetyków samochodowych w oparciu o badania preferencji kierowców, prowadzone przez tygodnik MOTOR i portal WYBÓR KIEROWCÓW.

W najnowszym rankingu 2021 pośród 24 marek kosmetyków samochodowych, biorących udział w badaniu, marka AUTOLAND po raz drugi z rzędu zdobyła 1. miejsce w Polsce!

Dziękujemy wszystkim naszym klientom za zaufanie jakim obdarzacie nas każdego dnia, kupując nasze kosmetyki i płyny eksploatacyjne. Będziemy dalej rozwijać nasze produkty, tak by dostarczać bezpieczne i skuteczne rozwiązania do mycia i pielęgnacji oraz minimalizować wpływ na środowisko naturalne.

Czytaj więcej