"https://www.facebook.com/tr?id=1402427716681636&ev=PageView&noscript=1" />
Zastosowanie

Pasta do czyszczenia i nabłyszczania elementów wykonanych z chromu, aluminium, miedzi, brązu i innych nielakierowanych metali. Usuwa smugi, naloty, rdzę i patynę przywracając pierwotny głęboki połysk. Konserwuje czyszczone powierzchnie.

Pasta do chromu i aluminium

Większość samochodów ma na karoserii elementy wykonane z nielakierowanych metali, które pełnią funkcję ozdobną. Niestety niekonserwowane z biegiem czasu mogą tracić swój pierwotny blask. Dotyczy to m.in. części aluminiowych, miedzianych czy chromowanych. Aby przywrócić im dawny wygląd i zabezpieczyć na przyszłość, skorzystaj z produktu naszej marki Autoland przeznaczonego do polerowania takich powierzchni. Oferowana przez nas pasta polerska do chromu i aluminium jest prosta w użyciu i bardzo wydajna. Sprawdź, jakie ma zastosowanie i dlaczego warto jej używać!

Jak działa pasta do polerowania nielakierowanych metali?

Elementy wykonane z takich materiałów mogą m.in. pokrywać się patyną, rdzewieć czy płowieć. Jednocześnie ich wygląd psują różnego rodzaju zanieczyszczenia, zarówno drogowe, jak i smugi po opadach deszczu czy martwe resztki owadów. Nasza polerska pasta do chromu i aluminium bardzo skutecznie usuwa wszystkie powyższe zabrudzenia, w tym nawet powierzchowne naloty z rdzy. Jednocześnie polerowanie nią powoduje nabłyszczanie powierzchni, co przywraca jej dawny blask.

Dlaczego warto używać pasty polerskiej do chromu, aluminium i innych metali?

Nasz produkt pozwala przywrócić nielakierowanym elementom z metalu dawny blask, dzięki czemu znów staną się one ozdobą samochodu. Jednak równocześnie ta nowoczesna pasta do polerowania chromu i aluminium wykazuje właściwości konserwujące. Po jej nałożeniu tworzy się powłoka, która w dużej mierze ogranicza osiadanie nowych zanieczyszczeń, a przy tym zabezpiecza powierzchnię przed czynnikami atmosferycznymi. Co ważne, efekt po polerowaniu utrzymuje się przez bardzo długi czas. Produkt przeznaczony jest do polerowania ręcznego.

Zamów pastę Autoland do polerowania chromu i metalu!

Nasza marka Autoland od wielu lat cieszy się renomą w branży kosmetyków samochodowych, utrzymując się wysoko w rankingach. To najlepsza gwarancja skuteczności działania tej pasty polerskiej! Już dziś skorzystaj więc z oferty i zamów preparat, z którego pomocą odświeżysz elementy samochodu pokryte chromem, wykonane z aluminium i innych nielakierowanych metali. Zapraszamy!

Sposób użycia

Nie stosować w pełnym słońcu i na rozgrzane powierzchnie oraz na elementach lakierowanych (np. felgi aluminiowe).

Przed pierwszym użyciem odkręć korek i zdejmij plombę.

1
Dokładnie umyj i osusz elementy przed polerowaniem.
2
Potrząśnij tubą.
3
Niewielką ilość nanieś za pomocą miękkiej bawełnianej ściereczki.
4
Poleruj ściereczką do uzyskania pożądanego efektu.