Nowości

AUTO ŚWIAT PORADNIK nr 19 maj 2019 - test produktów do mycia felg

W majowym numerze AUTO ŚWIAT PORADNIK przetestowano 8 produktów do mycia felg. Z dumą prezentujemy wyniki testów w, których nasz płyn  „ATACK PLUS” zajął 3 miejsce, nieznacznie ulegając produktom zagranicznej konkurencji w skuteczności czyszczenia. Biorąc jednak pod uwagę stosunek jakości do ceny i pojemności w jakiej jest oferowany, my rekomendujemy wybór naszego środka. W artykule prócz testu są również ciekawe porady jak zadbać o nasze felgi i na co zwrócić uwagę przy wyborze odpowiedniego specyfiku.

Zapraszamy do lektury artykułu.

Dowiedz się więcej o produkcie  >>>

AUTO ŚWIAT PORADNIK nr 14 kwiecień 2019

W kwietniowym numerze AUTO ŚWIAT PORADNIK zaprezentowano przydatne produkty do wiosennych porządków. Wśród pokazanych produktów znalazła się nasza pasta lekkościerna, która skutecznie odnawia zniszczone i zmatowiałe warstwy lakieru usuwając zarysowania i drobne ogniska rdzy.

Zapraszamy do zapoznania się z artykułem.

Dowiedz się więcej >>>

ANTY-PARA – potwierdzona skuteczność w teście MOTOR nr 6 – luty 2019!

W ostatnim numerze tygodnika MOTOR , sprawdzono nasz produkt przeciw parowaniu szyb pod względem skuteczności działania. Testy przeszły pozytywnie udowadniając działanie płynu.

Zapraszamy do lektury artykułu.

Dowiedz się więcej o produkcie >>>

27 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Ostatniej niedzieli już po raz 27 odbył się finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

W tym roku przekazaliśmy produkty dla uczestników II Biegu i Marszu NW Policz się z cukrzycą w Cieszynie oraz licytację podczas wieczornego koncertu. Pomaganie jest dziecinnie proste, cieszymy się, że mogliśmy w tym wziąć udział. Sie ma!

Więcej informacji: https://tiny.pl/txtgw

Nasze chusteczki wyrożnione w teście MOTOR nr 40 - październik 2018!

W październikowym numerze tygodnika MOTOR, przebadano pod kątem: skuteczności działania, efektu i wydajności chusteczki samochodowe różnych producentów. Nasze chusteczki do szyb, tapicerek skórzanych  oraz usuwania ptasich odchodów uzyskały najwyższą ocenę wykazując się wysoką skutecznością działania. Pozytywnie też został oceniony zestaw chusteczek do czyszczenia szybek kasków.

Zapraszamy do lektury artykułu.

Dowiedz się więcej o naszych chusteczkach:
Chusteczki do szyb >>>
Chusteczki do skóry >>>
Chusteczki do usuwania ptasich odchodów >>>
Chusteczki do szybki kasku >>>

Automechanika FRANKFURT 2018

W dniach 11-15 września 2018 prezentowaliśmy naszą ofertę kosmetyków samochodowych i płynów eksploatacyjnych pod markami Autoland i GULF na największych targach branży motoryzacyjnej – Automechanika we Frankfurcie. Tegoroczna edycja zgromadziła prawie 5000 wystawców z całego świata, w tym 188 wystawców z Polski. 5 dni wypełnionych spotkaniami z klientami, obecnymi i potencjalnymi oraz z dostawcami. Mamy nadzieję, że nawiązane relacje zaprocentują w przyszłości.

Dodatkowo nasze stoisko zyskało Wyróżnienie Honorowe w StandOUT. Automechanika 2018 - plebiscycie na polskie stoiska, które poprawiają standardy architektury i wzornictwa w branży wystawienniczej. Dziękujemy!

AUTO ŚWIAT PORADNIK nr 9 wrzesień 2018

We wrześniowym numerze AUTO ŚWIAT Poradnik, zaprezentowano produkty do pielęgnacji tapicerek skórzanych. W przeglądzie znalazły się też nasze produktu do czyszczenia tapicerki skórzanej: pianka, chusteczki oraz pasta. Produkty usuwają zabrudzenia oraz tłuste osady. Przywracają skórze oryginalną elastyczność i sprężystość. Zawierają filtr UV – zapobiegają płowieniu. Są idealne do foteli podgrzewanych i wentylowanych we wszystkich kolorach. Doskonale sprawdzają się również w domu przy pielęgnacji mebli ze skórzanymi obiciami.

Zapraszamy do zapoznania się z artykułem.

Dowiedz się więcej o produktach >>>

MOTOR – Wybór Kierowców 2018!

Z dumą prezentujemy wyniki badania preferencji kierowców opracowanych przez tygodnik Motor (wyd. nr 2 czerwiec 2018). Badanie wzorowane na programach badawczych prowadzonych przez JD Power i Consumer Reports, zawierało 120 pytań obejmujących 7 kategorii rynku motoryzacyjnego dotyczących marek, produktów i usług motoryzacyjnych w Polsce. Łączna ilość odpowiedzi przekroczyła 144 000 wypełnionych ankiet. Znalazły się w nim również kosmetyki samochodowe.

W kategorii, pielęgnacja samochodów-kosmetyki samochodowe, polska marka AUTOLAND zajęła 3 miejsce tuż za marką Sonax i Meguires. Pozostawiliśmy w tyle duże, międzynarodowe firmy: Turtle Wax i Wurth, Plak będąc najwyżej sklasyfikowaną polską marką.

To, jak marka i jej pochodzenie, wpływa na postrzeganie produktu jest w Polsce bardzo głęboko zakorzenione. Zagraniczne, droższe marki były dotychczas, stereotypowo postrzegane jako znacząco lepsze od rodzimych. Jesteśmy niezmiernie dumni z tego, że praca naszego zespołu i inwestycje w rozwój i jakość produktów jest doceniana przez kierowców.

Dziękujemy!

Mistrzostwa Europy w klasie QUAD

27 maja na torze motocrossowym w Cieszynie odbyły się eliminacje Mistrzostw Europy w klasach Sidecar orazz EMX QUAD.

W klasie Quad zadebiutował, w cyklu Mistrzostw Europy, wspierany przez nas Kacper Mieszkowski. Siedemnastoletni, najmłodszy w stawce, pochodzący z Jeleniej Góry zawodnik pokazał się z świetnej strony zajmujac w obu biegach 8 pozycję. W swoim debiucie w seniorskich zawodach rangi Mistrzowskie Kacper pokonał wielu starszych i bardziej doświadczonych zawodników. Gratulujemy!

Pełne wyniki: https://wyniki.motoresults.pl/pl/2018/Motocross/ME/FIM-Europe-Quadcross-Championship/e_2432

Chusteczki do usuwania wosku

Z przyjemnością informujemy, że do naszej oferty dołączył nowy produkt: Chusteczki do usuwania wosku z szyb i lusterek samochodowych.

W zestawie znajdują się 2 chusteczki: mokra  - szybko i bez smug usuwa warstwy silikonu, wosku i tłuste naloty oraz sucha  -  do polerowania umytej powierzchni. Chusteczki idealnie nadają się po umyciu np. w myjni.
Dowiedz się więcej >>>

Nowy Koncentrat Płynu zimowego -90°C

Do naszej oferty dołączył nowy produkt – „Koncentrat zimowego płynu do spryskiwaczy -60°C”. Koncentrat zapewnia lepsze usuwanie: lodu, błota pośniegowego, soli, brudu i osadów drogowych.

Płyn uzyskał ocenę: "bardzo dobre właściwości czyszczące" podczas badań w certyfikowanym laboratorium DEKRA, ze średnim wynikiem 5,3 cykla pracy wycieraczek do pełnej czystości szyby. Bezpieczny dla reflektorów, lakieru oraz elementów gumowych (uszczelki, pióra wycieraczek).
Dowiedz się więcej >>>

Kongres NORAUTO

W dniach 10-11 października firma AUTOLAND uczestniczyła w kongresie NORAUTO, który odbył się w hotelu OSSA pod Warszawą.

Uczestnikom kongresu przedstawiliśmy nowości w naszej ofercie, przybliżyliśmy i utrwaliliśmy najważniejsze informacje o produktach, w szczególności o tych certyfikowanych i wyróżnionych nagrodami. Zaprezentowaliśmy również oleje GULF, których rozpoczęliśmy dystrybucję oraz naszą linię MOTO CARE.

Zapraszamy do zapoznania się z galerią zdjęć.

Nowa strona z poradami – Jak dbać o samochód

Profesjonaliści używający naszych produktów dali nam kilka rad, my postanowiliśmy przekazać Wam posiadaną przez nas wiedzę tak by efekt mycia i pielęgnacji był olśniewający. Znajdziecie tam porady dotyczące:

 • Czyszczenia i odświeżania klimatyzacji
 • Czyszczenia tapicerki
 • Czyszczenia deski rozdzielczej i elementów plastikowych
 • Mycia felg i opon
 • Mycia karoserii
 • Polerowania i woskowania
 • Mycia szyb
Jeśli macie Państwo własne porady, triki mogące ułatwić innym codzienną pielęgnację samochodu – prosimy podsyłajcie na adres porady@autoland.pl. Z góry dziękujemy.
Dowiedz się więcej >>>

Nowe kolory folii w sprayu

Do naszej oferty wprowadziliśmy nowe warianty kolorystyczne „Kolorowej folii w sprayu”:

 • czarny błyszczący,
 • bezbarwny,
 • czerwony błyszczący,
 • biały błyszczący.

Szybkoschnąca, elastyczna, zabezpieczająco-dekoracyjna folia o strukturze gumy szybko i efektownie zmienia kolor: elementów karoserii, felg i lusterek, kasków i owiewek motocyklowych. Dostępna również w kolorze czarny mat.
Produkt o pojemności 400 ml.
Dowiedz się więcej >>>

Do listew i zderzaków

Nowy produkt w linii stacji paliw - "Do listew i zderzaków". Nasza pianka:

 • odświeża wyblakły kolor,
 • chroni przed płowieniem,
 • zabezpiecza przed szkodliwym wpływem niskich i wysokich temperatur.

Może być również używana do konserwacji opon i innych elementów gumowych. Produkt wyposażony w specjalny zawór i rozpylacz gwarantuje działanie w każdej pozycji.
Produkt o pojemności 400 ml.
Dowiedz się więcej >>>

Do wnętrza samochodu

Nasza oferta dedykowana stacjom paliw poszerzyła się o kolejny produkt – Płyn do czyszczenia wnętrza samochodu. Wielozadaniowy płyn, usuwa zabrudzenia, kurz i odciski palców z:

 • szyb,
 • elementów plastikowych,
 • tapicerek, dywaników i innych elementów materiałowych.

Produkt wyposażony w specjalny zawór i rozpylacz gwarantuje działanie w każdej pozycji.
Pojemność 670 ml.
Dowiedz się więcej >>>

PRO KLIM - Do czyszczenia klimatyzacji - BIOBÓJCZY

Z przyjemnością informujemy, że do naszej oferty dołączył nowy produkt: DO CZYSZCZENIA KLIMATYZACJI – PRO KLIM. Biobójczy środek pozwalający łatwo i  samodzielnie usunąć z układu klimatyzacji:

 • pleśń,
 • bakterie,
 • oraz zarodniki grzybów.

Produkt w postaci aerozolu do dezynfekcji klimatyzacji samochodowej z atestem Ministerstwa Zdrowia. 
Nr pozwolenia na obrót produktem biobójczym: 6587/16.
Produkt o pojemności 400ml
Dowiedz się więcej >>>

PRO KLIM MINI - Do odświeżania wnętrza - BIOBÓJCZY

Nasza oferta poszerzyła się o kolejny produkt o właściwościach biobójczych - DO ODŚWIEŻANIA WNĘTRZA – PRO KLIM MINI, który pozwala na samodzielne odświeżenie układu klimatyzacji w ciągu 15 minut, bez narzędzi i demontażu. PRO KLIM MINI czyści układ klimatyzacji oraz usuwa nieprzyjemne zapachy:

 • pleśni,
 • dymu tytoniowego
 • oraz pochodzenia zwierzęcego.

Produkt w postaci aerozolu do dezynfekcji  klimatyzacji samochodowej z atestem Ministerstwa Zdrowia.  
Nr pozwolenia na obrót produktem biobójczym: 6560/16.
Produkt o pojemności 200 ml
Dowiedz się więcej >>>

Targi - INTERCARS

W dniach 11-13 marca firma AUTOLAND uczestniczyła w kolejnej edycji międzynarodowych targów INTERCARS które odbyły się w Warszawie. Promowaliśmy tam naszą nową linię motocyklową - MOTOCARE. Zapraszamy do zapoznania się z galerią zdjęć.

Nowy płyn do usuwania owadów

Do usuwania owadów

Z przyjemnością informujemy że do naszej oferty przeznaczonej dla wybranych stacji paliw dołączył Płyn do usuwania owadów. Środek zmiękcza i rozpuszcza resztki owadów ułatwiając ich usuwanie będąc przy tym w pełni bezpiecznym dla:

 • lakieru,
 • elementów plastikowych,
 • wycieraczek,
 • oraz reflektorów klasycznych i ksenonowych.

Produkt wyposażony w specjalny zawór i rozpylacz gwarantuje działanie w każdej pozycji.
Produkt o pojemności 670ml.
Dowiedz się więcej >>>

Nowy płyn do felg

Nowość w ofercie przeznaczonej stacjom paliw - Płyn do felg. Szybko i bezpiecznie rozpuszcza i usuwa nawet najbardziej oporny brud:

 • zapieczony pył hamulcowy,
 • plamy oleju,
 • ślady po gumie,
 • oraz wszelkie zanieczyszczenia drogowe.

Nie zawiera kwasów dzięki czemu jest bezpieczny dla felg i wszystkich elementów układu hamulcowego. Produkt wyposażony w specjalny zawór i rozpylacz gwarantuje działanie w każdej pozycji.
Pojemność 670 ml.
Dowiedz się więcej >>>

Nowy płyn do czyszczenia tapicerek

Do naszej oferty dedykowanej stacjom paliw dołączył nowy produkt - "Płyn do czyszczenia tapicerek". Specjalny atomizer wytwarza gęstą, aktywną pianę głęboko wnikającą w czyszczone powierzchnie. Dzięki temu z łatwością sobie radzi z usuwaniem uporczywych z:

 • lodów,
 • kawy,
 • czekolady,
 • sosów i napojów itp.

Dodatkowo neutralizuje nieprzyjemne zapachy dymu tytoniowego, oraz pochodzenia zwierzęcego pozostawiając przyjazny aromat.
Pojemność 670 ml.
Dowiedz się więcej >>>

Nowy płyn do szyb

Na wybranych stacjach paliw znajdą już niedługo Państwo nowy Płyn do szyb - w dedykowanej, czarnej linii. Sprawdzona, oparta na alkoholu formulacja pozwoli szybko i bez smug usunąć brud i resztki owadów z:

 • szyb,
 • lusterek,
 • reflektorów.

Produkt wyposażony w specjalny zawór i rozpylacz gwarantuje działanie w każdej pozycji. Idealnie sprawdzi się również do mycia okien i luster w domu.
Pojemność 670 ml.
Dowiedz się więcej >>>

Nowa pianka do tapicerki z wbudowaną szczotką

Już w marcu w sklepach dostępna będzie nowa Pianka do czyszczenia tapicerki ze szczotką. Nowa formulacja oraz wbudowana szczotka pozwala na szybsze usuwanie plam z:
 • kawy,
 • czekolady,
 • lodów,
 • sosów,
 • napojów.

Jak wszystkie nasze aerozole tak i ten produkt posiada specjalny zawór i rozpylacz gwarantujący działanie w każdej pozycji.
Produkt o pojemności 500 ml.
Dowiedz się więcej >>>

Nowa pianka do tapicerek skórzanych

Nowy produkt w linii stacji paliw - "Pianka do tapicerek skórzanych". Dzięki zawartemu naturalnemu woskowi pszczelemu, nie tylko czyści i pielęgnuję ale również:

 • przywraca skórze elastyczność i sprężystość,
 • zabezpiecza przed wilgocią i pękaniem,
 • zapobiega płowieniu.

Ponadto doskonale sprawdza się również w domu przy pielęgnacji mebli ze skórzanymi obiciami. Produkt wyposażony w specjalny zawór i rozpylacz gwarantuje działanie w każdej pozycji.
Produkt o pojemności 400 ml.
Dowiedz się więcej >>>

Nowa pianka do opon

Z przyjemnością informujemy, że do naszej oferty dołączyła "Pianka do opon" w linii dedykowanej stacjom paliw. Nasza pianka:

 • czyści i przywraca czerń,
 • nadaje efekt "mokrej" opony,
 • konserwuje i zapobiega starzeniu i pękaniu opon.

Produkt wyposażony w specjalny zawór i rozpylacz gwarantuje działanie w każdej pozycji.
Produkt o pojemności 400ml.
Dowiedz się więcej >>>

Dofinansowanie wdrożenia innowacyjnego systemu informatycznego klasy B2B

Wdrożenie innowacyjnego systemu informatycznego klasy B2B, automatyzującego procesy biznesowe zachodzące pomiędzy firmą ”Autoland” Jacek Kisielewski & Jan Morański SP. J. a jej partnerami biznesowymi.

www.poig.gov.pl
www.mrr.gov.pl
www.parp.gov.pl

Dofinansowanie projektu eksportowego

Fundusze Europejskie – dla rozwoju innowacyjnej gospodarki Dotacje na innowacje. Inwestujemy w waszą przyszłość Program Operacyjny Innowacyjna Gospodarka, lata: 2007-2013 Działanie 6.1. Paszport do Eksportu.

www.poig.gov.pl
www.mrr.gov.pl
www.parp.gov.pl