"https://www.facebook.com/tr?id=1402427716681636&ev=PageView&noscript=1" />

Niewidzialna wycieraczka

Niewidzialna wycieraczka Autoland poprawia widoczność i bezpieczeństwo podczas jazdy, tworząc zewnętrzną powłokę odpychającą krople deszczu. Ogranicza konieczność używania wycieraczek w czasie deszczu już przy prędkości około 65 km/h. Dodatkowo, latem ogranicza przywieranie brudu i resztek owadów. W zimie utrudnia osadzanie się szronu i lodu na szybach. Nie zawiera barwników. Intensywne opady deszczu znacząco pogarszają bezpieczeństwo prowadzenia auta i jednocześnie czynią podróż męczącą dla kierowcy. Z tego powodu warto stosować rozwiązania, które poprawiają komfort jazdy – jednym z nich jest niewidzialna wycieraczka samochodowa w płynie do szyb.

Ten produkt marki Autoland od wielu lat zajmuje wysoką pozycję w rankingu tworzonym przez użytkowników chemii samochodowej. Jest wyjątkowo skuteczny w działaniu, a efekty jego zastosowania utrzymują się przez długi czas. Wielokrotnie przechodził rygorystyczne testy w warunkach drogowych, które zawsze potwierdzały najwyższą jakość: zobacz niezależny test video wybranych preparatów. Zapraszamy do zapoznania się z właściwościami tego „magicznego” preparatu i zamawiania go bezpośrednio od doświadczonego producenta!

Jak działa niewidzialna wycieraczka samochodowa w płynie?

Składniki zawarte w tym środku mają właściwości odpychające wodę. Dzięki temu zaaplikowana na szybę samochodową magiczna wycieraczka tworzy niewidzialną powłokę utrudniającą osadzanie się na niej kropli deszczu. Co ważne, brak w jej składzie barwników sprawia, że płyn jest bezpieczny dla karoserii pojazdów. Produkt ten sprzedajemy w opakowaniach z aplikatorem rozpylającym mgiełkę. Dzięki temu jego stosowanie jest wyjątkowo proste, co znajduje potwierdzenia w niezależnych testach oraz prowadzonych przez kierowców rankingach kosmetyków do aut.

Jakie są korzyści z używania niewidzialnej wycieraczki do szyb samochodowych?

Kupując i regularnie stosując ten „magiczny” produkt, zarówno zadbają Państwo o swoje bezpieczeństwo podczas jazdy autem, jak i oszczędzą czas na oczyszczaniu szyby czołowej. Prowadzony w różnych warunkach test wycieraczek samochodowych w płynie marki Autoland ukazał liczne korzyści wynikające z ich użytkowania. Dzięki tworzonej przez nie niewidzialnej powłoce:

  • woda deszczowa w dużej mierze samoczynnie spływa ze szklanej powierzchni w trakcie poruszania się samochodu (najlepsze efekty są widoczne od prędkości około 65 km/h),
  • od wiosny do jesieni do szyby czołowej przywiera dużo mniej zanieczyszczeń oraz, przede wszystkim, resztek martwych owadów,
  • w okresie zimowym ograniczone zostaje zjawisko osadzania się szronu i lodu.

 

To właśnie z powyższych powodów ta magiczna, niewidzialna wycieraczka wygrywa każdy ranking kierowców dotyczący kosmetyków samochodowych. Zachęcamy do zakupu tego produktu w płynie i przeprowadzenia własnych testów jego działania – gwarantujemy wysoką skuteczność.

Prosta aplikacja wycieraczki w płynie

Podkreślamy, że produkt ten przeznaczony jest wyłącznie do stosowania na zewnętrznych częściach szyb samochodowych. Przed aplikacją niewidzialnej wycieraczki w płynie należy dokładnie umyć oraz odtłuścić szklane powierzchnie. Następnie wystarczy nanieść na nie niewielką ilość preparatu i z użyciem miękkiej ściereczki wcierać go aż do uzyskania połysku.

Test skuteczności działania tego „magicznego” produktu marki Autoland był prowadzony m.in. przez tygodnik „Motor”, w którym uzyskał bardzo pozytywne oceny. Od lat zdobywa on także pierwsze miejsca w rankingach kosmetyków samochodowych pod kątem najlepszego stosunku ceny do jakości. Gorąco zachęcamy więc do zakupu niewidzialnej wycieraczki w formie płynu do szyb.


Zobacz też: Anty para do samochodu

Sposób użycia

Do użytku na zewnętrzne strony szyb.
Po każdym użyciu zabezpiecz rozpylacz plastikową nasadką.

1
Dokładnie odtłuść i umyj powierzchnie szyb.
2
Nanieś bezpośrednio na szybę niewielką ilość preparatu.
3
Starannie rozetrzyj preparat po całej powierzchni szyby i wypoleruj do połysku.

My się deszczu nie boimy!