Nagrody

Wyniki testów prasowych

MOTOR – Wybór Kierowców 2019!

Z dumą prezentujemy Państwu wyniki siódmej edycji badań preferencji kierowców w Polsce przeprowadzonej przez tygodnik „Motor” nr 2/2019 czerwiec-lipiec.

Badania obejmowały sto dwadzieścia pytań w siedmiu kategoriach rynku motoryzacyjnego, wśród których znalazły się też kosmetyki samochodowe. Metoda badawcza wzorowana jest na badaniach prowadzonych przez amerykańskie organizacje JD Power i Consumer Report.

W 2019 roku łączna ilość nadesłanych do tygodnika MOTOR wypełnionych ankiet przekroczyła sto pięćdziesiąt dwa tysiące.

W kategorii kosmetyki samochodowe polska marka AUTOLAND kolejny rok z rzędu zajmuje trzecie miejsce tuż za firmą SONAX i notuje wynik o jeden punkt procentowy lepszy niż przed rokiem tj. 51,3% zmniejszając dystans do niemieckiego i amerykańskiego producenta. 

A co najważniejsze, z opinią „AUTOLAND - świetny stosunek jakości do ceny” jest również najwyżej sklasyfikowaną polską marką.

Jesteśmy dumni, że produkty naszej firmy są synonimem najwyższej jakości i cieszą się zaufaniem wśród kierowców. Wyprzedziliśmy duże, międzynarodowe marki: Turtle Wax, Plak, Motul, Wurth częstokroć stereotypowo postrzegane jako lepsze od mniej docenianych rodzimych.

Kiedy zaczynaliśmy przygodę z chemią samochodową 30 lat temu nie mieliśmy technologii kapitału i know-how. Mieliśmy entuzjazm i wiarę że będziemy w stanie konkurować z międzynarodowymi markami zarówno jakością, jak i ceną.

Dziś po latach konsekwentnej pracy, inwestycjach i nakładach na rozwój i badania osiągnęliśmy cel: dostarczamy przemyślane, innowacyjne produkty do mycia i pielęgnacji samochodu, produkty sprawdzone i bezpieczne, którym ufają nasi Klienci.

Dziękujemy wszystkim Partnerom handlowym za zaufanie jakim obdarzacie nas każdego dnia kupując nasze produkty.

MOTOR – Wybór Kierowców 2018!

Z dumą prezentujemy wyniki badania preferencji kierowców opracowanych przez tygodnik Motor (wyd. nr 2 czerwiec 2018). Badanie wzorowane na programach badawczych prowadzonych przez JD Power i Consumer Reports, zawierało 120 pytań obejmujących 7 kategorii rynku motoryzacyjnego dotyczących marek, produktów i usług motoryzacyjnych w Polsce. Łączna ilość odpowiedzi przekroczyła 144 000 wypełnionych ankiet. Znalazły się w nim również kosmetyki samochodowe.

W kategorii, pielęgnacja samochodów-kosmetyki samochodowe, polska marka AUTOLAND zajęła 3 miejsce tuż za marką Sonax i Meguires. Pozostawiliśmy w tyle duże, międzynarodowe firmy: Turtle Wax i Wurth, Plak będąc najwyżej sklasyfikowaną polską marką.

To, jak marka i jej pochodzenie, wpływa na postrzeganie produktu jest w Polsce bardzo głęboko zakorzenione. Zagraniczne, droższe marki były dotychczas, stereotypowo postrzegane jako znacząco lepsze od rodzimych. Jesteśmy niezmiernie dumni z tego, że praca naszego zespołu i inwestycje w rozwój i jakość produktów jest doceniana przez kierowców.

Dziękujemy!

Blag Plus – pianka do opon. Przywraca oponom oryginalny kolor i wydobywa ich czerń/efekt „mokrej” opony. Łatwe i komfortowe nanoszenie. W teście Auto Świat Poradnik uzyskała ocenę: doskonałe!

AUTO ŚWIAT PORADNIK Nr 8 sierpień 2014Do naprawy opony – tzw. łatka w sprayu. Uszczelnia i uzupełnia ciśnienie w uszkodzonej oponie. W trwały sposób zakleja przebicie i pompuje oponę. Specjalny adapter pozwala zrobić to szybko, bez wysiłku i bez zdejmowania koła. W krytycznej sytuacji na drodze może okazać się niezbędna. Warto wtedy mieć „pod ręką” produkt wart zaufania. W teście Auto Świat produkt Autoland uzyskał 5 gwiazdek wraz z rekomendacją: Polecamy!

AUTO ŚWIAT NR 42 13 PAŹDZIERNIKA 2014Do czyszczenia tapicerek. Zawiera aktywny tlen pomagający usunąć nawet uporczywe zabrudzenia z samochodowych tapicerek, dywaników, podsufitek, obić drzwi i pokrowców wykonanych z tkanin i Alcantary. Usuwa plamy z lodów, kawy, czekolady, sosów i napojów itp. Doceniony w teście preparatów do czyszczenia i pielęgnacji wnętrza w Ąuto Świecie – 5 gwiazdek i ocena: bardzo dobry.

AUTO ŚWIAT PORADNIK Nr 6 czerwiec 2015Chusteczki do kokpitu. Delikatnie czyszczą i konserwują deskę rozdzielczą oraz wszystkie plastikowe, winylowe i gumowe elementy we wnętrzu pojazdu pozostawiając matowo-satynową powierzchnię. Usuwają odciski palców, plamy i inne zabrudzenia. Antystatyczne – ograniczają gromadzenie się kurzu. W teście Auto Świata 5 gwiazdek i ocena: bardzo dobre.Chusteczki do szyb i piór wycieraczek. Błyskawicznie usuwają brud, resztki owadów oraz tłuste i nikotynowe osady z szklanych powierzchni. Bez smug i zacieków. Poprawiają widoczność, idealne do czyszczenia i pielęgnacji piór wycieraczek. W teście MOTOR ocena: wysoka skuteczność.

MOTOR Nr. 40 październik 2018Chusteczki do skóry. Najwyższej jakości chusteczki, z naturalnym woskiem pszczelim do czyszczenia i pielęgnacji siedzeń, podłokietników, obić drzwi i pokrowców wykonanych ze skóry. Usuwają powierzchniowe zabrudzenia. Przywracają elastyczność zabezpieczają skórę przed wilgocią oraz pękaniem. W teście MOTOR ocena: wysoka skuteczność.

MOTOR Nr. 40 październik 2018

Certyfikaty

Jakość koncentratu letniego płynu do spryskiwaczy potwierdzona w teście przeprowadzonym przez DEKRA GmbH / Stuttgard.

Raport Test Koncentratu Płynu Letniego 55255786-2

Jakość letniego płynu do spryskiwaczy potwierdzona w teście przeprowadzonym przez DEKRA GmbH / Stuttgard.

Raport Test Płyn Letni 55263204-1

Jakość koncentratu zimowego płynu do spryskiwaczy potwierdzona w teście przeprowadzonym przez DEKRA GmbH / Stuttgard.

Raport Test Koncentratu Płynu Zimowego -60°C 55255786-1

Jakość zimowego płynu do spryskiwaczy potwierdzona w teście przeprowadzonym przez DEKRA GmbH / Stuttgard.

Raport Test Płyn Zimowy 55253726/16-1

Jakość wosku twardego AUTOLAND obejmująca również trwałość ochrony powłoki lakierniczej potwierdzona w teście DEKRA GmbH/Stuttgard.

Raport Test Ultrawosk 55247565/14

Jakość chusteczek do kokpitu potwierdzona testem TÜV NORD.

Certyfikat Test Chusteczki Do Kokpitu

Jakość płynu do chłodnic DYNAGEL 2000+ potwierdzona testem TÜV Rheinland.

Certyfikat Test Dynagel 2000+

Właściwości biobójcze PRO KLIM - DO CZYSZCZENIA KLIMATYZACJI potwierdzone badaniami Urzędu Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych.

Pozwolenie dla PRO KLIM - DO CZYSZCZENIA KLIMATYZACJIWłaściwości biobójcze PRO KLIM MINI - DO ODŚWIEŻANIA WNĘTRZA AUTA potwierdzone badaniami Urzędu Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych.

Pozwolenie dla PRO KLIM MINI - DO ODŚWIEŻANIA WNĘTRZA AUTA