Nagrody

Wyniki testów prasowych

MOTOR – Wybór Kierowców 2018!

Z dumą prezentujemy wyniki badania preferencji kierowców opracowanych przez tygodnik Motor (wyd. nr 2 czerwiec 2018). Badanie wzorowane na programach badawczych prowadzonych przez JD Power i Consumer Reports, zawierało 120 pytań obejmujących 7 kategorii rynku motoryzacyjnego dotyczących marek, produktów i usług motoryzacyjnych w Polsce. Łączna ilość odpowiedzi przekroczyła 144 000 wypełnionych ankiet. Znalazły się w nim również kosmetyki samochodowe.

W kategorii, pielęgnacja samochodów-kosmetyki samochodowe, polska marka AUTOLAND zajęła 3 miejsce tuż za marką Sonax i Meguires. Pozostawiliśmy w tyle duże, międzynarodowe firmy: Turtle Wax i Wurth, Plak będąc najwyżej sklasyfikowaną polską marką.

To, jak marka i jej pochodzenie, wpływa na postrzeganie produktu jest w Polsce bardzo głęboko zakorzenione. Zagraniczne, droższe marki były dotychczas, stereotypowo postrzegane jako znacząco lepsze od rodzimych. Jesteśmy niezmiernie dumni z tego, że praca naszego zespołu i inwestycje w rozwój i jakość produktów jest doceniana przez kierowców.

Dziękujemy!

Blag Plus – pianka do opon. Przywraca oponom oryginalny kolor i wydobywa ich czerń/efekt „mokrej” opony. Łatwe i komfortowe nanoszenie. W teście Auto Świat Poradnik uzyskała ocenę: doskonałe!

AUTO ŚWIAT PORADNIK Nr 8 sierpień 2014Do naprawy opony – tzw. łatka w sprayu. Uszczelnia i uzupełnia ciśnienie w uszkodzonej oponie. W trwały sposób zakleja przebicie i pompuje oponę. Specjalny adapter pozwala zrobić to szybko, bez wysiłku i bez zdejmowania koła. W krytycznej sytuacji na drodze może okazać się niezbędna. Warto wtedy mieć „pod ręką” produkt wart zaufania. W teście Auto Świat produkt Autoland uzyskał 5 gwiazdek wraz z rekomendacją: Polecamy!

AUTO ŚWIAT NR 42 13 PAŹDZIERNIKA 2014Do czyszczenia tapicerek. Zawiera aktywny tlen pomagający usunąć nawet uporczywe zabrudzenia z samochodowych tapicerek, dywaników, podsufitek, obić drzwi i pokrowców wykonanych z tkanin i Alcantary. Usuwa plamy z lodów, kawy, czekolady, sosów i napojów itp. Doceniony w teście preparatów do czyszczenia i pielęgnacji wnętrza w Ąuto Świecie – 5 gwiazdek i ocena: bardzo dobry.

AUTO ŚWIAT PORADNIK Nr 6 czerwiec 2015Chusteczki do kokpitu. Delikatnie czyszczą i konserwują deskę rozdzielczą oraz wszystkie plastikowe, winylowe i gumowe elementy we wnętrzu pojazdu pozostawiając matowo-satynową powierzchnię. Usuwają odciski palców, plamy i inne zabrudzenia. Antystatyczne – ograniczają gromadzenie się kurzu. W teście Auto Świata 5 gwiazdek i ocena: bardzo dobre.Chusteczki do szyb i piór wycieraczek. Błyskawicznie usuwają brud, resztki owadów oraz tłuste i nikotynowe osady z szklanych powierzchni. Bez smug i zacieków. Poprawiają widoczność, idealne do czyszczenia i pielęgnacji piór wycieraczek. W teście MOTOR ocena: wysoka skuteczność.

MOTOR Nr. 40 październik 2018Chusteczki do skóry. Najwyższej jakości chusteczki, z naturalnym woskiem pszczelim do czyszczenia i pielęgnacji siedzeń, podłokietników, obić drzwi i pokrowców wykonanych ze skóry. Usuwają powierzchniowe zabrudzenia. Przywracają elastyczność zabezpieczają skórę przed wilgocią oraz pękaniem. W teście MOTOR ocena: wysoka skuteczność.

MOTOR Nr. 40 październik 2018

Certyfikaty

Jakość koncentratu letniego płynu do spryskiwaczy potwierdzona w teście przeprowadzonym przez DEKRA GmbH / Stuttgard.

Raport Test Koncentratu Płynu Letniego 55255786-2

Jakość letniego płynu do spryskiwaczy potwierdzona w teście przeprowadzonym przez DEKRA GmbH / Stuttgard.

Raport Test Płyn Letni 55263204-1

Jakość koncentratu zimowego płynu do spryskiwaczy potwierdzona w teście przeprowadzonym przez DEKRA GmbH / Stuttgard.

Raport Test Koncentratu Płynu Zimowego -60°C 55255786-1

Jakość zimowego płynu do spryskiwaczy potwierdzona w teście przeprowadzonym przez DEKRA GmbH / Stuttgard.

Raport Test Płyn Zimowy 55253726/16-1

Jakość wosku twardego AUTOLAND obejmująca również trwałość ochrony powłoki lakierniczej potwierdzona w teście DEKRA GmbH/Stuttgard.

Raport Test Ultrawosk 55247565/14

Jakość chusteczek do kokpitu potwierdzona testem TÜV NORD.

Certyfikat Test Chusteczki Do Kokpitu

Jakość płynu do chłodnic DYNAGEL 2000+ potwierdzona testem TÜV Rheinland.

Certyfikat Test Dynagel 2000+

Właściwości biobójcze PRO KLIM - DO CZYSZCZENIA KLIMATYZACJI potwierdzone badaniami Urzędu Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych.

Pozwolenie dla PRO KLIM - DO CZYSZCZENIA KLIMATYZACJIWłaściwości biobójcze PRO KLIM MINI - DO ODŚWIEŻANIA WNĘTRZA AUTA potwierdzone badaniami Urzędu Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych.

Pozwolenie dla PRO KLIM MINI - DO ODŚWIEŻANIA WNĘTRZA AUTA