"https://www.facebook.com/tr?id=1402427716681636&ev=PageView&noscript=1" />
ZASTOSOWANIE

Uszczelnia i uzupełnia ciśnienie w uszkodzonej oponie. Idealnie sprawdzi się w trasie – umożliwia kontynuowanie jazdy do warsztatu bez potrzeby korzystania z pomocy drogowej. Specjalny adapter pozwala zrobić to szybko, bez wysiłku i bez zdejmowania koła. Przeznaczony dla opon bezdętkowych w samochodach osobowych, skuteczność testowana na oponach w standardowym rozmiarze 95/65/R15.

SPOSÓB UŻYCIA

Nie stosować w wypadku uszkodzeń powierzchni bocznej opony i dziur powyżej 5 mm średnicy. Preparat może wpływać na działanie systemów monitorowania ciśnienia w oponach (TMPS).

1
Zlokalizuj miejsce uchodzenia powietrza.
2
Usuń ewentualną przyczynę uszkodzenia opony z bieżnika (np. gwóźdź).
3
Obróć oponę ustawiając wentyl w pozycji horyzontalnej (na godzinie 9 lub 15).
4
Jeśli opona uszkodzona jest z boku, nie wolno jej uszczelniać!
5
Mocno potrząśnij pojemnikiem, ogrzej puszkę w dłoniach w razie potrzeby.
6
Oczyść wentyl, dokładnie zamontuj adapter i trzymając puszkę pionowo opróżnij zawartość aż do napompowania opony.
7
Niezwłocznie rozpocznij jazdę, podczas jazdy nie przekraczaj 45 km/h.
8
Zalecamy jak najszybciej naprawić oponę w warsztacie –poinformuj o wcześniejszym użyciu środka i obecności łatwopalnej zawartości w oponie (informacje na etykiecie).

Informujemy, że w związku z obowiązującym od 01.02.2021r. Rozporządzeniem UE nr 2019/1148 w sprawie udostępniania prekursorów materiałów wybuchowych nasz produkt o nazwie„ Do naprawy opon” zawiera aceton w swojej recepturze. Ponadto, informujemy że nabycie, wprowadzanie, posiadanie lub stosowanie tego prekursora materiałów wybuchowych podlegającego regulacji przez przeciętnych użytkowników, podlega obowiązkom w zakresie zgłaszania określonym w art. 9 niniejszego rozporządzenia. Powyższe obowiązki spoczywają na wszystkich uczestnikach łańcucha dostaw.