"https://www.facebook.com/tr?id=1402427716681636&ev=PageView&noscript=1" />
Zastosowanie

Nadaje głęboki połysk i przywraca naturalny wygląd pielęgnowanym elementom plastikowym. Konserwuje zderzaki, lusterka, listwy, spojlery i inne zewnętrzne elementy pojazdu. Może też być używany do zabezpieczania elementów gumowych – opon i uszczelek. Chroni przed płowieniem i szkodliwym wpływem niskich i wysokich temperatur.

360º działanie – specjalny zawór i rozpylacz pozwalają na aplikację produktu w każdej pozycji.

  Formulacja wodna, bez szkodliwych dla środowiska i pielęgnowanych powierzchni rozpuszczalników.

Nabłyszczacz do zderzaków

Wykonane z tworzywa sztucznego elementy zamontowane na karoserii auta zwykle pełnią funkcję ozdobną. Niestety, choć są dość solidne, ich wadą jest niska odporność na działanie czynników atmosferycznych oraz promieniowania UV. W efekcie z biegiem czasu płowieją i tym samym tracą swój pierwotny blask. W takim przypadku warto zastosować nabłyszczacz do samochodu dostępny w ofercie naszej firmy Autoland. To nowoczesny preparat, który odświeża plastikowe powierzchnie i jednocześnie jest bezpieczny dla powłok lakierniczych. Sprawdź, jak działa i w jaki sposób go stosować!

Do czego przeznaczony jest nabłyszczacz Autoland do samochodu?

Korzystając z tego specyfiku, możesz odświeżać wygląd wszystkich zewnętrznych, plastikowych elementów auta. Doskonale nadaje się do konserwacji m.in.:

  • zderzaków nielakierowanych,
  • listew drzwiowych,
  • podszybia,
  • plastikowych wstawek lusterek i spojlerów.

Oprócz tego z pomocą tego nabłyszczacza odświeżysz gumowe elementy w samochodzie, w tym uszczelki czy opony. Jest łatwy w aplikacji i pozbawiony agresywnych chemicznych dodatków, co czyni go przyjaznym środowisku.

Jak działa nabłyszczacz do zderzaków?

Preparat ten zawiera dodatki, które zaaplikowane na elementy karoserii samochodu wykonane z tworzywa sztucznego, nadadzą im pięknego połysku. Jednocześnie nabłyszczacz ma właściwości konserwujące – tworzy powłokę zabezpieczającą przed płowieniem w wyniku działania promieniowania UV czy skrajnie niskich lub wysokich temperatur.

Zadbaj o piękny wygląd samochodu z pomocą nabłyszczacza marki Autoland!

Najlepszym dowodem wysokiej skuteczności działania tego kosmetyku samochodowego są doskonałe opinie wystawiane przez jego użytkowników. Już dziś możesz przekonać się o tym osobiście, składając zamówienie na nabłyszczacz marki Autoland. Korzystając z niego, szybko i tanio przywrócisz blask wykonanym z tworzywa sztucznego elementom swojego samochodu. Produkt sprzedajemy w butelkach wyposażonych w precyzyjny rozpylacz umożliwiający aplikację preparatu pod dowolnym kątem – zapraszamy do zakupu!

Sposób użycia

Nie stosować na bieżnik.

1
Umyj i osusz powierzchnię zderzaków.
2
Mocno potrząśnij pojemnikiem.
3
Nanieś środek na czystą, miękką, bawełnianą ściereczkę i przetrzyj zderzaki lub bezpośrednio spryskaj ich powierzchnie z odległości ok. 15 cm.
4
Odczekaj 2 minuty i przetrzyj miękką, bawełnianą ściereczką.

Pochwal się znajomym, jeśli jesteś zadowolony z efektu.