"https://www.facebook.com/tr?id=1402427716681636&ev=PageView&noscript=1" />
ZASTOSOWANIE

  Butelka wykonana w 60% z tworzywa rPET – pochodzącego z recyklingu. W pełni nadaje się do ponownego przetworzenia.

Płyn z aktywnym tlenem do czyszczenia tapicerek materiałowych i Alcantary. Specjalny atomizer wytwarza gęstą pianę wnikającą w materiał, dzięki czemu lepiej rozpuszcza i usuwa zabrudzenia oraz plamy z lodów, kawy, czekolady, sosów, napojów itp. Redukuje efekt przyciągania kurzu i ponownego osadzania się zabrudzeń. Nie podrażnia wrażliwej skóry. Usuwa nieprzyjemne zapachy, pozostawiając przyjemny aromat we wnętrzu samochodu.

SUPER PIANA – specjalny atomizer wytwarza gęstą pianę ułatwiającą czyszczenie.


99,4% składników preparatu ulega biodegradacji. Nie zawiera syntetycznych, sztucznych barwników i parabenów. Nie powodują emisji substancji niszczących warstwę ozonową.

Sposób użycia

1
Odkurz czyszczoną powierzchnię.
2
Potrząśnij pojemnikiem.
3
Równomiernie spryskaj czyszczoną powierzchnię, odczekaj 2-3 minuty.
4
Przetrzyj czystą, miękką bawełnianą ściereczką. W razie potrzeby użyj szczotki.
5
Po wyschnięciu odkurz ponownie.

W razie potrzeby powtórz czynności.

Wybór kierowców 2020 Marka nr #1

W latach 2018 i 2019 AUTOLAND został uznany najlepszą polską marką kosmetyków samochodowych w oparciu o badania preferencji kierowców, prowadzone przez tygodnik MOTOR i portal WYBÓR KIEROWCÓW.

W roku 2020, w badaniu obejmującym 32 marki obecne na polskim rynku AUTOLAND zdobył tytuł "NAJLEPSZEJ MARKI KOSMETYKÓW SAMOCHODOWYCH w POLSCE". Jesteśmy dumni z tego, iż praca całego zespołu zyskała uznanie polskich kierowców.

Czytaj więcej