"https://www.facebook.com/tr?id=1402427716681636&ev=PageView&noscript=1" />
ZASTOSOWANIE

PRO KLIM MINI – dopuszczony do obrotu decyzją Ministra Zdrowia – numer pozwolenia 8291/20 – produkt w postaci aerozolu do czyszczenia i dezynfekcji układów klimatyzacji samochodowej. Wykazuje działanie bakteriobójcze, drożdżakobójcze oraz grzybobójcze w czasie 15 minut.

Pozwala na szybkie, samodzielne czyszczenie i dezynfekcję układu klimatyzacji, bez narzędzi i demontażu elementów wnętrza pojazdu. Skutecznie niszczy pleśń, bakterie oraz zarodniki grzybów. Poprawia przepływ powietrza i usuwa nieprzyjemne zapachy, w tym dymu tytoniowego oraz pochodzenia zwierzęcego.

Dostępny w trzech przyjemnych wersjach zapachowych: fresh, mango i orient.

Wersje zapachowe produktu
Sposób użycia

W trakcie czyszczenia surowo zabronione jest palenie oraz używanie otwartego ognia. Wymieniaj filtr kabinowy zgodnie z zaleceniami producenta samochodu. Zalecamy czyszczenie układu klimatyzacji dwa razy w roku.

1
Otwórz maksymalnie wszystkie otwory wentylacyjne, zamknij szyby, wyjmij zapalniczkę z gniazdka. Przełącz klimatyzację na maksymalne chłodzenie w trybie obiegu wewnętrznego. Upewnij się, że dźwignia zmiany biegów znajduje się w neutralnym położeniu, zaciągnij hamulec postojowy. Włącz silnik.
2
Potrząśnij pojemnikiem i umieść go w specjalnie przygotowanym wycięciu w kartoniku. Całość odłóż za maksymalnie przesuniętym i pochylonym w przód fotelem kierowcy. Wciśnij, aż do zablokowania zawór, opuść pojazd i zamknij drzwi.
3
Po 15 minutach wyłącz klimatyzację oraz silnik. Wyjmij pusty pojemnik, sprawdź czy środek nie skroplił się na elementach plastikowych oraz tapicerce - w razie potrzeby przetrzyj wilgotną szmatką. Dokładnie przewietrz auto przed jazdą.
Wybór kierowców 2020 Marka nr #1

W latach 2018 i 2019 AUTOLAND został uznany najlepszą polską marką kosmetyków samochodowych w oparciu o badania preferencji kierowców, prowadzone przez tygodnik MOTOR i portal WYBÓR KIEROWCÓW.

W roku 2020, w badaniu obejmującym 32 marki obecne na polskim rynku AUTOLAND zdobył tytuł "NAJLEPSZEJ MARKI KOSMETYKÓW SAMOCHODOWYCH w POLSCE". Jesteśmy dumni z tego, iż praca całego zespołu zyskała uznanie polskich kierowców.

Czytaj więcej