"https://www.facebook.com/tr?id=1402427716681636&ev=PageView&noscript=1" />
Zastosowanie

Delikatny krem z dodatkiem naturalnego pszczelego wosku i lanoliny. Idealny do czyszczenia i pielęgnacji wszystkich elementów motocykla wykonanych ze skóry. Usuwając zabrudzenia, jednocześnie odżywia i zabezpiecza skórę przed negatywnym wpływem wilgoci i pękaniem.

Sposób użycia

Nie nakładaj w słońcu i na rozgrzane powierzchnie. Przed pierwszym użyciem odkręć korek, zdejmij plombę, załóż korek ponownie.

1
Potrząśnij tubą.
2
Nanieś krem na miękką, czystą, bawełnianą ściereczkę.
3
Delikatnie wcieraj, szczególną uwagę poświęć szwom i łączeniom.
4
Poleruj czystą, miękką, bawełnianą ściereczką dla uzyskania efektu satynowej miękkości.
Wybór kierowców 2021 Marka nr #1

W latach 2018 i 2019 AUTOLAND został uznany najlepszą polską marką kosmetyków samochodowych w oparciu o badania preferencji kierowców, prowadzone przez tygodnik MOTOR i portal WYBÓR KIEROWCÓW.

W najnowszym rankingu 2021 pośród 24 marek kosmetyków samochodowych, biorących udział w badaniu, marka AUTOLAND po raz drugi z rzędu zdobyła 1. miejsce w Polsce!

Dziękujemy wszystkim naszym klientom za zaufanie jakim obdarzacie nas każdego dnia, kupując nasze kosmetyki i płyny eksploatacyjne. Będziemy dalej rozwijać nasze produkty, tak by dostarczać bezpieczne i skuteczne rozwiązania do mycia i pielęgnacji oraz minimalizować wpływ na środowisko naturalne.

Czytaj więcej