"https://www.facebook.com/tr?id=1402427716681636&ev=PageView&noscript=1" />
ZASTOSOWANIE

Krem z dodatkiem lanoliny i naturalnego wosku pszczelego do delikatnego czyszczenia i pielęgnacji skórzanych tapicerek. Usuwając zabrudzenia, jednocześnie ożywia, nawilża i zabezpiecza skórę przed negatywnym wpływem wilgoci i pękaniem. Przywraca miękkość, elastyczność i fabryczny wygląd skórzanym powierzchniom, bez tłustej powłoki i efektu śliskości. Idealny do użycia na wszystkich elementach z skór gładkich i tłoczonych.

Sposób użycia

Nie stosować do irchy, tkanin i skór perforowanych. Przed użyciem sprawdź działanie środka, wykonując test na niewielkiej, ukrytej powierzchni. Po użyciu na skórzanych kierownicy i gałce zmiany biegów przetrzyj je dodatkowo czystą, suchą, miękką, bawełnianą ściereczką. Przed pierwszym użyciem odkręć korek, zdejmij plombę, załóż korek ponownie.

1
Odkurz czyszczoną powierzchnię.
2
Potrząśnij pojemnikiem.
3
Nanieś krem na miękką, czystą , bawełnianą ściereczkę.
4
Delikatnie wcieraj, szczególną uwagę poświęć szwom i łączeniom.
5
Poleruj czystą, suchą, miękką, bawełnianą ściereczką dla uzyskania efektu satynowej miękkości.
Wybór kierowców 2020 Marka nr #1

W latach 2018 i 2019 AUTOLAND został uznany najlepszą polską marką kosmetyków samochodowych w oparciu o badania preferencji kierowców, prowadzone przez tygodnik MOTOR i portal WYBÓR KIEROWCÓW.

W roku 2020, w badaniu obejmującym 32 marki obecne na polskim rynku AUTOLAND zdobył tytuł "NAJLEPSZEJ MARKI KOSMETYKÓW SAMOCHODOWYCH w POLSCE". Jesteśmy dumni z tego, iż praca całego zespołu zyskała uznanie polskich kierowców.

Czytaj więcej