"https://www.facebook.com/tr?id=1402427716681636&ev=PageView&noscript=1" />
ZASTOSOWANIE

PRO KLIM – dopuszczony do obrotu decyzją Ministra Zdrowia – numer pozwolenia 8293/20 – produkt w postaci aerozolu do dezynfekcji klimatyzacji samochodowej. Wykazuje działanie bakteriobójcze i grzybobójcze, odpowiednio w czasie 5 i 15 minut.

Pozwala na szybkie, samodzielne czyszczenie i dezynfekcję układu klimatyzacji, bez narzędzi i demontażu elementów wnętrza pojazdu. Skutecznie niszczy pleśń, bakterie oraz zarodniki grzybów. Poprawia przepływ powietrza i usuwa nieprzyjemne zapachy, w tym dymu tytoniowego oraz pochodzenia zwierzęcego.

Sposób użycia

W trakcie czyszczenia surowo zabronione jest palenie oraz używanie otwartego ognia. Wymieniaj filtr kabinowy zgodnie z zaleceniami producenta samochodu. Zalecamy czyszczenie układu klimatyzacji dwa razy w roku.

1
Przełącz klimatyzację na maksymalne chłodzenie w trybie obiegu wewnętrznego. Wyłącz zapłon.
2
Potrzaśnij pojemnikiem i załóż rurkę na końcówkę rozpylacza.
3
Wprowadź rurkę na każdego z kanałów nawiewowych i rozpylaj powoli wyciągając. Po zakończeniu odczekaj 15 minut.
4
Włącz klimatyzację na maksymalne chłodzenie w trybie obiegu wewnętrznego na około 10 minut.
5
Dokładnie przewietrz auto przed jazdą.
Wybór kierowców 2020 Marka nr #1

W latach 2018 i 2019 AUTOLAND został uznany najlepszą polską marką kosmetyków samochodowych w oparciu o badania preferencji kierowców, prowadzone przez tygodnik MOTOR i portal WYBÓR KIEROWCÓW.

W roku 2020, w badaniu obejmującym 32 marki obecne na polskim rynku AUTOLAND zdobył tytuł "NAJLEPSZEJ MARKI KOSMETYKÓW SAMOCHODOWYCH w POLSCE". Jesteśmy dumni z tego, iż praca całego zespołu zyskała uznanie polskich kierowców.

Czytaj więcej