"https://www.facebook.com/tr?id=1402427716681636&ev=PageView&noscript=1" />
OPIS PRODUKTU

Czernidło do opon na długo przywraca oponom oryginalną, głęboką, „mokrą” czerń. Konserwuje i chroni gumę przed blaknięciem, szkodliwym wpływem czynników atmosferycznych oraz starzeniem i pękaniem.

360º działanie – specjalny zawór i rozpylacz pozwalają na aplikację produktu w każdej pozycji.

czernidło do opon rekomendacja od goodyear

 

Czernidło do opon

Ogumienie Twojego samochodu straciło dawny blask i chciałbyś przywrócić mu naturalną, głęboką czerń? Skorzystaj z oferty naszej marki Autoland i zamów nowoczesne czernidło do opon. To środek, który przywraca czerń, odświeża powierzchnię gumowego materiału i odpowiada za jego konserwację. Specyfik ten jest wyjątkowo prosty w aplikacji, skuteczny w działaniu (rekomendowany przez producenta Goodyear z branży oponiarskiej) i przede wszystkim bardzo bezpieczny w stosowaniu. Używając go, zadbasz o piękny wygląd swojego auta – zamów już dziś!

Jak działa czernidło do opon?

Dodatki znajdujące się w tym specyfiku w krótkim czasie po aplikacji przywracają pierwotną, błyszczącą czerń gumowej powierzchni. Wystarczy tylko wetrzeć płyn miękką szmatką, a następnie zaczekać do jego całkowitego wyschnięcia. Użycie czernidła powoduje powstanie efektu „mokrego ogumienia”.

Jednocześnie ten produkt naszej marki Autoland to wysokiej jakości środek do konserwacji opon. Usuwa z nich wszelkie zabrudzenia, a do tego pozostawia cieniutki film ochronny, który zabezpiecza m.in. przed:

  • blaknięciem w wyniku działania promieniowania UV,
  • powstawaniem mikropęknięć,
  • naturalnym starzeniem się gumy.

Prosta aplikacja środka do konserwacji opon

Nasz profesjonalny specyfik do czyszczenia oraz konserwacji ogumienia znajduje się w puszce wyposażonej w nowoczesny rozpylacz. Dzięki niemu aplikacja czernidła na opony jest wyjątkowo prosta i można wykonywać ją z każdego kąta. Już dziś zamów ten środek i przekonaj się o wysokiej skuteczności jego działania!

 

Wersje produktu
SPOSÓB UŻYCIA

Nie używaj na bieżnik! Nie nakładaj w słońcu i na rozgrzaną oponę.

1
Starannie umyj i osusz opony.
2
Mocno potrząśnij pojemnikiem.
3
Równomiernie nanieś Czernidło na opony z odległości ok. 15 cm.
4
Dla uzyskania najlepszego efektu przetrzyj opony miękką ściereczką.
5
Napij się pysznej kawy, w tym czasie opony wyschną.

Jeśli potrzeba, usuń pozostałości z felgi i bieżnika.