"https://www.facebook.com/tr?id=1402427716681636&ev=PageView&noscript=1" />
Zastosowanie

Zestaw 2 chusteczek do czyszczenia szybki i kasku. Mogą być również bezpiecznie stosowane do usuwania zabrudzeń z reflektorów, lusterek i szybek motocyklowych.

Krok 1 / chusteczka mokra – do łatwego i szybkiego usuwania pozostałości owadów, brudu i osadów drogowych. Bez smug i zarysowań.

Krok 2 / chusteczka sucha – do polerowania wcześniej przetartych mokrą chusteczką powierzchni. Pozostawia krystaliczna czystość dla zwiększonej widoczności i bezpieczeństwa.

Sposób użycia

1
Na początek usuń zabrudzenia przy pomocy mokrej chusteczki.
2
Następnie użyj suchej chusteczki do wypolerowania do czysta.
Wybór kierowców 2021 Marka nr #1

W latach 2018 i 2019 AUTOLAND został uznany najlepszą polską marką kosmetyków samochodowych w oparciu o badania preferencji kierowców, prowadzone przez tygodnik MOTOR i portal WYBÓR KIEROWCÓW.

W najnowszym rankingu 2021 pośród 24 marek kosmetyków samochodowych, biorących udział w badaniu, marka AUTOLAND po raz drugi z rzędu zdobyła 1. miejsce w Polsce!

Dziękujemy wszystkim naszym klientom za zaufanie jakim obdarzacie nas każdego dnia, kupując nasze kosmetyki i płyny eksploatacyjne. Będziemy dalej rozwijać nasze produkty, tak by dostarczać bezpieczne i skuteczne rozwiązania do mycia i pielęgnacji oraz minimalizować wpływ na środowisko naturalne.

Czytaj więcej