"https://www.facebook.com/tr?id=1402427716681636&ev=PageView&noscript=1" />
Zastosowanie

Numer pozwolenia na obrót produktem biobójczym: 8665/21.

Chusteczki nasączone płynem do higienicznej dezynfekcji rąk oraz dezynfekcji powierzchni mających jak i niemających kontaktu z żywnością. Do stosowania przez użytkownika powszechnego oraz profesjonalnego. Produkt wykazuje działanie wirusobójcze, bakteriobójcze i grzybobójcze.

Delikatne dla skóry – zawierają glicerynę i aloes, zapobiegające nadmiernemu wysuszaniu. Wykonane z włókniny w pełni kompostowanej i biodegradowalnej – ulegają naturalnemu rozkładowi po zużyciu. Specjalna pokrywka ze szczelnym gwintem, uszczelniona klapka, oraz laminat wewnątrz tuby zapewniają długotrwałą ochronę przed wysychaniem chusteczek.

Sposób użycia

UWAGA. Ze względu na różne rodzaje materiałów, z których wykonane są czyszczone powierzchnie, zawsze wykonaj próbę ich odporności na preparat. Sprawdź działanie na niewidocznym elemencie postępując zgodnie ze sposobem użycia opisanym poniżej. Szczególną uwagę zwróć przed użyciem na elementach wykonanych z lakierowanych plastików oraz skóry. Używaj preparatu dopiero po całkowitym upewnieniu się o braku jego negatywnego wpływu.

1
Dezynfekcja rąk:
Przecierać suche, czyste dłonie wilgotną chusteczką przez 30 sekund i pozostawić do wchłonięcia.
2
Dezynfekcja powierzchni:
Dokładnie przetrzeć chusteczką czyste powierzchnie. Czas działania 1-5 minut. Dezynfekowane powierzchnie powinny być wilgotne przez wskazany czas kontaktu, w razie wysychania preparatu ponownie przetrzeć chusteczką. Powierzchnie nie wymagają spłukiwania po użyciu.
CZAS NA LŚNIĄCE AUTO

19.05.2022
Szukacie szybkiego i skutecznego środka na nabłyszczania i ochrony lakieru? Oto i on, SZYBKOBŁYSK - nasze najmłodsze dziecko - preparat typu „quick detailer” – nadaje lakierowi samochodowemu połysk, głębię koloru oraz jedwabistą gładkość. Bardzo łatwy w użyciu, wystarczy spryskać i wypolerować by cieszyć się spektakularnym efektem.

Mocno polecamy!

SZYBKOBŁYSK