"https://www.facebook.com/tr?id=1402427716681636&ev=PageView&noscript=1" />

Anty-Para do samochodu

Niemal każdy kierowca spotkał się z uciążliwym problemem intensywnego zaparowywania wnętrza bezpośrednio po wejściu do zimnego auta. Usunięcie nagromadzonej wilgoci z pomocą nawiewu wentylacji zajmuje dużo czasu, ale na szczęście istnieje prosty sposób na to, aby zapobiec występowaniu takiego zjawiska. Wystarczy zaaplikować produkt Anty-Para naszej marki Autoland. To niezwykle skuteczny środek przeciw parowaniu szyb samochodu. Jest bardzo prosty w użytkowaniu, a efekt jego działania utrzymuje się przez wiele dni – zapraszamy do zapoznania się z korzyściami, jakie przynosi jego regularne stosowanie!

Dlaczego warto stosować w samochodzie preparat Anty-Para marki Autoland?

Stosowanie tego środka jest godne polecenia, gdyż poprawia on bezpieczeństwo oraz komfort jazdy autem. Parowanie szyb czołowej oraz bocznych często występuje bowiem zarówno po wejściu do zimnego pojazdu, jak i podczas korzystania z niego w warunkach deszczowych. Przyczynia się to do poważnego ograniczenia widoczności kierowcy. Anty-para do szyb zapobiega występowaniu tego zjawiska w każdym z powyższych przypadków.

Korzystając z tego środka można mieć pewność natychmiastowej skuteczności jego działania. Jednocześnie gwarantujemy długotrwałe utrzymywanie się efektu zapobiegania osadzania się pary wodnej – nawet do 60 dni od aplikacji. Co ważne, stosowanie tego preparatu przeciw parowaniu szyb w samochodzie to rozwiązanie bezpieczne – jest on pozbawiony barwników.

Jak zapobiec parowaniu szyb w samochodzie? Prawidłowa aplikacja środka Anty-Para

Wystarczy poświęcić tylko krótką chwilę, aby uzyskać ochronę przeciw pokrywaniu się szkła parą wodną. Jak zapobiec parowaniu szyb w samochodzie z pomocą środka Anty-Para? W tym celu należy kolejno:

  • dokładnie umyć i odtłuścić zabezpieczane szklane powierzchnie,
  • nanieść preparat z wykorzystaniem rozpylacza zamontowanego na dyszy,
  • równomiernie rozprowadzić specyfik, a następnie polerować aż do uzyskania połysku.

Jednocześnie podkreślamy, że specyfik Anty-Para jest przeznaczony do aplikacji jedynie na wewnętrznej części szyby. Można go także stosować przeciw parowaniu lusterek pojazdu, zarówno wewnętrznych, jak i zewnętrznych.

Sprawdzony środek przeciw parowaniu szyb w dobrej cenie!

Korzystając z naszego produktu, szybko przekonasz się, jak niewiele trzeba, aby zapobiegać pokrywaniu się parą wodną szyb w samochodzie. Zachęcamy do zakupu środka przeciw parowaniu Anty-Para marki Autoland. Antypara zapobiega osadzaniu się pary na szybach i lusterkach, dzięki czemu zwiększa komfort i bezpieczeństwo jazdy. Skuteczna nawet do 60 dni. Nie zawiera barwników.


Zobacz też inne produkty do pielęgnacji szyb i lusterek

Sposób użycia

Tylko do użytku na wewnętrzną stronę szyby.
Po każdym użyciu zabezpiecz rozpylacz plastikową nasadką.

1
Dokładnie odtłuść i umyj powierzchnie szyb.
2
Nanieś bezpośrednio na szybę niewielką ilość preparatu.
3
Starannie rozetrzyj preparat po całej powierzchni szyby i wypoleruj do połysku.