"https://www.facebook.com/tr?id=1402427716681636&ev=PageView&noscript=1" />
Zastosowanie

  Butelka wykonana w 80% z tworzywa rHDPE – pochodzącego z recyklingu. W pełni nadaje się do ponownego przetworzenia.

Wysoce wydajny superkoncentrat szamponu samochodowego. Przeznaczony do mycia wszystkich zewnętrznych elementów pojazdu. Usuwa zestarzałe i przyschnięte zabrudzenia takie jak: ptasie odchody, pozostałości owadów, zabrudzenia drogowe itp. Szczególnie przydatny przy usuwaniu warstw starych wosków, politur i past. Po umyciu przygotowuje karoserię do dalszej pielęgnacji. Zabezpiecza przed negatywnym wpływem warunków atmosferycznych.

Wystarcza do 16 / 32 myć! (500ml / 950ml)

 

Z pewnością niejednokrotnie zdarzyło Ci się walczyć z wyjątkowo trudnymi do usunięcia zabrudzeniami na karoserii pojazdu. To m.in. ptasie odchody, resztki martwych owadów oraz ropopochodne zanieczyszczenia drogowe, które wpływają na estetykę auta oraz stanowią zagrożenie dla jego powłoki lakierniczej.

Na szczęście istnieje prosty sposób na to, aby pozbyć się ich szybko, skutecznie i w sposób bezpieczny dla lakieru – wystarczy zacząć stosować nasz aktywny szampon do mycia samochodu. Jest specyfikiem aktywnym, co oznacza, że zarówno myje, jak i doskonale rozpuszcza wszelkie zabrudzenia, w tym nawet stare i zaschnięte. Sprawdź, dlaczego jeszcze warto korzystać z tego kosmetyku samochodowego i zamów go już dziś!

Jakie właściwości ma aktywny szampon Autoland do mycia auta?

Tym, co wyróżnia ten wysokiej jakości szampon samochodowy naszej marki Autoland jest przede wszystkim wyjątkowa skuteczność oraz wszechstronność jego działania. Doskonale rozpuszcza uporczywe zanieczyszczenia, ograniczając tym samym konieczność szorowania auta. Co bardzo istotne, zawarte w szamponie składniki usuwają nawet stare powłoki z wosku, politur i past polerskich. Po umyciu nim samochodu karoseria jest perfekcyjnie czysta, a więc gotowa do przeprowadzenia innych zabiegów pielęgnacyjnych.

Jednocześnie ten szampon do auta pozostawia na lakierze powłokę zabezpieczającą go przed negatywnym działaniem różnych czynników atmosferycznych. Jest przy tym wyjątkowo wydajnym kosmetykiem samochodowym. Dzięki skoncentrowanej formie butelka o pojemności 500 ml wystarczy nawet na 16 myć samochodu, zależnie od jego wielkości.

Zamów szampon samochodowy Autoland i zadbaj o środowisko!

Korzystając z dostępnego w naszej ofercie szamponu samochodowego, zarówno zadbasz o perfekcyjną czystość swojego auta, jak i przyczynisz się do ochrony środowiska. Preparat do mycia samochodów sprzedajemy bowiem w butelkach, które w aż 80% produkowane są z materiałów pochodzących z recyklingu. Do wyboru masz wersje produktów w opakowaniach o pojemności 500 oraz 950 ml – zamów wybraną już teraz!

Szampon do mycia samochodu

Regularne mycie auta ma na celu zarówno usuwanie zabrudzeń z karoserii, jak i zabezpieczanie jej przed niekorzystnym wpływem czynników atmosferycznych. Właśnie takim działaniem wykazuje się poniższy produkt naszej marki Autoland – aktywny szampon do mycia samochodu. Ma doskonałe właściwości czyszczące, a kupując go, przyczyniasz się do ochrony środowiska, gdyż znajduje się w butelce z materiałów po recyklingu. Poznaj zalety tego kosmetyku samochodowego i zamów go już dziś!

Dlaczego warto stosować szampon marki Autoland do mycia samochodu?

Produkt ten przygotowany został na bazie unikalnej, stworzonej przez nas receptury, która gwarantuje doskonałe właściwości czyszczące. Sami użytkownicy tego szamponu Autoland do mycia samochodów potwierdzają, że rozpuszcza i usuwa z karoserii nawet bardzo stare, mocno zaschnięte zanieczyszczenia. Jest przy tym bezpieczny dla powłoki lakierniczej, a dzięki aktywnej formule ogranicza do minimum konieczność szorowania karoserii.
Najważniejsze zalety tego preparatu to:

  • skuteczność w usuwaniu nawet tłustych osadów po olejach, woskach, pastach polerskich itp.,
  • pozostawianie na lakierze powłoki, która zabezpiecza go przed czynnikami atmosferycznymi,
  • niezwykła wydajność – szampon do mycia samochodu ma formę koncentratu.

Jak używać szamponu samochodowego marki Autoland?

Przed przystąpieniem do pracy produkt trzeba rozcieńczyć, stosując 1 nakrętkę szamponu na 10 litrów wody. Przygotowany specyfik należy nanosić na karoserię np. z użyciem gąbki, a po zakończeniu mycia samochodu dokładnie go spłukać. Na koniec warto wytrzeć auto do sucha miękką i czystą ściereczką, aby ograniczyć ryzyko powstania zacieków.

Zamów szampon Autoland do mycia samochodu i przekonaj się o jego skuteczności!

Stosując ten produkt, szybko przekonasz się, że mycie samochodu stanie się dla Ciebie prawdziwą przyjemnością. Szybko usuniesz z karoserii nawet najtrudniejsze zanieczyszczenia i jednocześnie zabezpieczysz lakier, na dłużej zachowując jego piękny wygląd. Skorzystaj z oferty i już dziś kup samochodowy szampon aktywny marki Autoland – gwarantujemy szybką realizację zamówień!

Wersje produktu
Sposób użycia

Nie używaj w pełnym słońcu i na rozgrzane powierzchnie.

Dla uzyskania najlepszych efektów mycia użyj ciepłej wody.
Do usuwania wyjątkowo uporczywych zabrudzeń użyj szamponu miejscowo, bez rozcieńczenia.

1
Spłucz samochód wodą usuwając powierzchniowe zabrudzenia.
2
Rozcieńcz 1 nakrętkę Szamponu w ok. 10l wody.
3
Umyj samochód za pomocą gąbki lub miękkiej szczotki.
4
Dokładnie spłucz samochód wodą.
5
Wytrzyj do sucha miękką, bawełnianą ściereczką.