Autoland car care - kosmetyki samochodowe, płyny do chłodnic, płyny do spryskiwaczy

Wyszukiwarka

Technologia Nano+

Nanotechnologia

NANO+ to wysoko zaawansowana technologia zastosowania nanocząsteczek krzemu
i srebra w starannie dobranej linii kosmetyków samochodowych Autoland car care. Technologia stworzona w kooperacji z Brenntag Polska.

Nanocząsteczki działając na poziomie molekularnym wnikają głęboko w strukturę czyszczonych elementów. Tworzą na podłożu trójwarstwową, niewidzialną powłokę. Technologia NANO+ pozwala na uzyskanie zwielokrotnionego efektu odpychania cząstek wody, kurzu i wszelkich zabrudzeń. Tworzy efekt kwiatu lotosu skutkujący samooczyszczeniem. Następstwem jest perlenie się cieczy, które trafiając na barierę nano przybierają formę podobną do struktury płynnej rtęci. Odseparowane od powierzchni ciecze, spływają z niej swobodnie w postaci drobnych kropelek (szczególnie skuteczne w przypadku preparatów do szyb, szamponów i wosków oraz wszelkiego rodzaju środków czyszczących). NANO+ uodparnia także wszelkie powierzchnie na agresywne działanie promieniowania UV.

NANO+ to technologia przyjazna dla alergików. Działa grzybobójczo i dezodoryzująco. Aktywność jonów srebra zabija szkodliwe bakterie. Nanocząsteczki zawarte w środkach do tapicerek materiałowych eliminują również roztocza.

Karty charakterysyki

Karty charakterystyki (MSDS) produktów Autoland
Dowiedz się więcej »

Nagrody i Wyróżnienia

Fundusze Europejskie – dla rozwoju innowacyjnej gospodarki
Więcej informacji »