Nagrody

Wyniki testów prasowych

Blag Plus – pianka do opon. Przywraca oponom oryginalny kolor i wydobywa ich czerń/efekt „mokrej” opony. Łatwe i komfortowe nanoszenie. W teście Auto Świat Poradnik uzyskała ocenę: doskonałe!

AUTO ŚWIAT PORADNIK Nr 8 sierpień 2014Do naprawy opony – tzw. łatka w sprayu. Uszczelnia i uzupełnia ciśnienie w uszkodzonej oponie. W trwały sposób zakleja przebicie i pompuje oponę. Specjalny adapter pozwala zrobić to szybko, bez wysiłku i bez zdejmowania koła. W krytycznej sytuacji na drodze może okazać się niezbędna. Warto wtedy mieć „pod ręką” produkt wart zaufania. W teście Auto Świat produkt Autoland uzyskał 5 gwiazdek wraz z rekomendacją: Polecamy!

AUTO ŚWIAT NR 42 13 PAŹDZIERNIKA 2014Do czyszczenia tapicerek. Zawiera aktywny tlen pomagający usunąć nawet uporczywe zabrudzenia z samochodowych tapicerek, dywaników, podsufitek, obić drzwi i pokrowców wykonanych z tkanin i Alcantary. Usuwa plamy z lodów, kawy, czekolady, sosów i napojów itp. Doceniony w teście preparatów do czyszczenia i pielęgnacji wnętrza w Ąuto Świecie – 5 gwiazdek i ocena: bardzo dobry.

AUTO ŚWIAT PORADNIK Nr 6 czerwiec 2015Chusteczki do kokpitu. Delikatnie czyszczą i konserwują deskę rozdzielczą oraz wszystkie plastikowe, winylowe i gumowe elementy we wnętrzu pojazdu pozostawiając matowo-satynową powierzchnię. Usuwają odciski palców, plamy i inne zabrudzenia. Antystatyczne – ograniczają gromadzenie się kurzu. W teście Auto Świata 5 gwiazdek i ocena: bardzo dobre.

Certyfikaty

Jakość letniego płynu do spryskiwaczy potwierdzona w teście przeprowadzonym przez DEKRA GmbH / Stuttgard.

Raport Test Płyn Letni 555179277-13

Jakość zimowego płynu do spryskiwaczy potwierdzona w teście przeprowadzonym przez DEKRA GmbH / Stuttgard.

Raport Test Płyn Zimowy 55253726-16-1

Jakość koncentratu zimowego płynu do spryskiwaczy potwierdzona w teście przeprowadzonym przez DEKRA GmbH / Stuttgard.

Raport Test Koncentratu Płynu Zimowego -60°C 55255786-1

Jakość koncentratu zimowego płynu do spryskiwaczy potwierdzona w teście przeprowadzonym przez DEKRA GmbH / Stuttgard.

Raport Test Koncentratu Płynu Zimowego -90°C 55255786-1
Opinia Insytutu Niskich temperatur i Badań Strukturalnych PAN

Jakość wosku twardego AUTOLAND obejmująca również trwałość ochrony powłoki lakierniczej potwierdzona w teście DEKRA GmbH/Stuttgard.

Raport Test Ultrawosk 555180162

Jakość chusteczek do kokpitu potwierdzona testem TÜV NORD.

Certyfikat Test Chusteczki Do Kokpitu

Jakość płynu do chłodnic DYNAGEL 2000+ potwierdzona testem TÜV Rheinland.

Certyfikat Test Dynagel 2000+

Właściwości biobójcze PRO KLIM - DO CZYSZCZENIA KLIMATYZACJI potwierdzone badaniami Urzędu Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych.

Pozwolenie dla PRO KLIM - DO CZYSZCZENIA KLIMATYZACJIWłaściwości biobójcze PRO KLIM MINI - DO ODŚWIEŻANIA WNĘTRZA AUTA potwierdzone badaniami Urzędu Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych.

Pozwolenie dla PRO KLIM MINI - DO ODŚWIEŻANIA WNĘTRZA AUTA